Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen mini hajvasalót vennél?

Milyen mini hajvasalót vennél?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt csak akkor ajánlom, hogyha rövid hajad van, mert hosszúnál elég macerás. Mondjuk szerintem azt csak akkor tudod kihasználni, ha például utazol és nagyon kis helyet foglal el, de csak ennyi az előnye. Én a hagyományos hajvasalót ajánlom. :)
2010. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem ilyen mini belissimám van:

[link]

ezt nem ajánlom, mert nem vasal jól, pedig a hajam is vékonyszálú

2010. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vennék, de ha tényleg minit vennél, normálisat semmiképp, akkor:

[link]

2010. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :-)

Igen, mint ahogy az első válaszoló írta, utazáshoz kellene nekem is, mert amúgy van egy Remington S2002-esem és nagyon meg vagyok elégedve vele, imádom :-)

Szerintetek a lapockámig érő hajamhoz semmiképpen sem lenne jó a mini hajvasaló? Göndör hajam van és eddig a Remingtonon kívül semmi sem vasalta ki tartósan.

2010. dec. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!