Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szintetikus műhaj hullámos...

A szintetikus műhaj hullámos lesz, ha befonom?

Figyelt kérdés
Vagy lehet valahogy kicsit hullámosítani, bár azt tudom, hogy hajvasalóval, hajsütővel és ilyen ketyerékkel nem szabad próbálkozni, azokkal nem lehet semmiképpen sem.
2010. dec. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
csavaró?
2010. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akár, ha megmarad a göndörség... de azt nem tudom, hogy benne marad e a hullámosság, göndörség, nem e lógja ki magát egyből, vagy egyáltalán megfogja e?
2010. dec. 23. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszaemlékezve arra, mikor a Barbijaimnak befontam a haját és mikor kibontottam, hullámos maradt, így igen.
2010. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

anyunak is ilyen van, becsavarjuk, és jó :)

első.

2010. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. dec. 24. 20:46
 6/7 anonim válasza:
Szia! megszeretném kérdezni hogy sikerült be hullámosítani ,göndöríteni a műhajat? én most próbálkozom csavaróval:)
2011. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült semmivel sem, ful szög egyenesre kilógja magát.
2011. márc. 7. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!