Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam hajmosás után mindig...

A hajam hajmosás után mindig begöndörödik, de nem ez a gond. Megpróbálom utána kifésülni és akkor meg mikrofonfejem lesz. Párszor már kivasaltam, és úgy sokkal jobb. Ha rendszeresen vasalnám, akkor tönkre menne a hajam? (mellesleg nagyon dús)

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 00:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérnék. :)
2010. dec. 25. 00:14
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is kb. hasonló a problémám:/ milyen hosszú a hajad? mert attól is függ, hogy mennyire lehet kezelni. de ha dús,menj el fodrászhoz és szedesd meg, és 2-3 havonta menj el levágni a töredezett hajvégeket. Ha rendsseresen vasalod, akkor használj rá töredezett, vagy száraz hajra való balzsamot.
2010. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám... derékig érő hajam volt, szép göndör, mindenki irigyelte, csak én utáltam, mert kezelhetetlen volt. Vasaltam és kentem mindenféle szarral, amivel csak lehetett. Most ott vagyok, h van egy vállig érő rohadt göndör kezelhetetlen hajam. :S És nagyon ronda a sok vasalástól, pedig már 1 éve nem vasalom :S Nem ajánlom. Szntem próbáld meg a göndrséget kordában tartani, h szép legyen :)
2010. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez a bajom de én nyáriszünetben meghagyom göndören és akkor nő vagy 10-15 centit és meg is erősösik. Suliidőben meg vasalom, használj többféle balzsamot pakolást és ami nagyon fontos HŐVÉDŐ SPRAY-t!! nem használtam ezelőtt és a hajam végén 5 centi olyan volt mint a szalma ami 5 felé ágazott szét.. szóval a legfontosabb: hővédő :)
2010. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!