Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan 14-20 év közötti...

Van olyan 14-20 év közötti lány akinek valami folytán látványosan csúnya nagy felületen a bőre?

Figyelt kérdés
Kérlek ha van ilyen emberke akkor írjon nekem!! ( jó lenne ha egy privát e-mail is lenne mellé. pls)
2010. dec. 25. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

elvileg minden 2. tini lánynak van valamilyen bőrproblémája

nekem pl. stiáim vannak,a hirtelen növekedéstől

14/L

2010. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát akk én is a minden 2. lanyok közéé tartozok ..nekem rengeteg van ,legszivesebben lecsereltetnem az egész bőrőmet.

Ami bőrprobléma tyukszem ,gomba,rengetek heg,szőr,tul feher,piros foltok,erzekenyseg rajtam meg van.Itt lenne az ideje elmenjek egy bőrgyogyászhoz.amugy 14 l

2010. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
+ pattanás
2010. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van sajnos. 10 éves korom óta pattanásos az arcom, a hátam. Most már 20 vagyok mindenféle "csodaszert" kipróbáltam, sajnos mind a mai napig SEMMI nem használt VÉGLEGESEN. Kipróbáltam a drogériákban kapható öszes nem gagyinak tűnő rclemosót, krémet, tonikot. Vettem a patikában Vichy, La roche termékeket, egy sem használt. Aztán írattam fel Cynerit oldatot, csak rosszabb lett, mert még le is száradt a bőröm. Egy évig szedtem a sotret nevű máj és vesemérget, a kúra befejezte után 1 évvel újra visszajöttek a pattanásaim, mintha 1 mg hatóanyagot sem szedtem volna be. Most a cypromix nevű fogigátlóval próbálkozom, a doki ígérete szerint 3 levél elfogyasztása után eltűnnek a pattanások. Reménykedve várom. De ha nem lesz semmi, irány a SOTE klinika, talán ott értenek is vmihez.
2010. dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet bar nekem nem 10 eve vannak hanem lassan 4-5..unom mar h mindenkinek szep baba arca van nekem meg..hat inkabb ne is besz rola h mennyi patim vam..mindent kiprobaltam semmi sem hat..en is gondolkodtam a fogamzasgatlo feliratasaban de lehet feliratom ha a mosatni kezeles nem fog hasznalni...tudom mit erzel es milyen neked utolso valaszolo:(
2010. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lányok! pattanásos bőrre egy bizonyos Kék krém nevű kenőcsöt tudom ajánlani! nekem óriási hámhiány miatt kellett, szerintem egy csodagyógyszer!

itt egy link:

[link]

2010. dec. 25. 22:30
 7/9 A kérdező kommentje:

amugy nekem nem ilyen arc problémám van. szerencsére az arcom egész szép. nekem balesetem volt és az egész jobb kezem a bal könyököm az egész hasam és a két combom tele van látványos hegekkel. sorstársat keresek, akinek ilyen miatt esetleg lelki problémái akadtak.

De nagyon köszönöm az eddigi válaszokat, és Titeket is meg tudlak érteni. Ez is elég nagy probléma. De a kék kenőcs mindent megold:)

Hajrá!

2010. dec. 25. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Jobb kezem: Egy kicsit bizarr, de 3 évesen játszottam a borotvával szépen megvágtam magam. Be kellett varrni, nagyon véreztem, egy nagy darab heg van a kezemen, ami soha nem fog elmúlni. Viszont ez most megint bizarr lesz, de egyáltalán nem bánom hogy ott van. Ugyanis én soha nem tudom merre van a bal és merre van a jobb. :D Nem tudom miért egyszerűen nem tudtam megtanulni hiába vagyok 15 éves. Ezért mikor mondják, hogy "Jobbra" vagy "Balra" és már egyből reflexszerűen végigsimítok az ujjaimmal a tenyeremen, és a heges tenyerem mindig a jobb! :) Ki tudja, lehet párszor már megmentette az életem, fő a pozitív hozzáállás!

Combom: 6 évesen történt hogy magamra borítottam a levest. Az ágyékomtól a térdemig mindenhol érte a forró húsleves. Gyors tus alá, aztán törölközőbe becsavar, kórházba, tetanusz... Szépen begyógyult ma már csak nagyon kis felületen van belőle, csak a jobb combomon (nem azt nem szoktam simogatni :)) és alig látszik.

Hátam: Kis pattanások vannak válltól-derékig, bár nem gyulladtak, de nagyon idegesítenek, ha elkezdem kaparni őket akkor pirosak lesznek. Utálom őket, bár nem olyan feltűnő.

Igaz ezek nem teljesen látványosak, de gondoltam leírom őket.

2010. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! ez is csúnyán hangzik. köszönöm hogy leírtad.
2010. dec. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!