Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leborotválom a szőrt a...

Ha leborotválom a szőrt a lábamon akkor utána megerősödik?

Figyelt kérdés

Nagyon szőrös a lábam és úgy gondoltam,hogy leborotválom a szőrt. De félek, hogy utána még erősebb lesz.

17/F


2010. dec. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gyantázd le 1x kicsit ritkul meg gyengül
2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne akard leborotválni,a gyantázás pedig fájni fog...

szerintem egy férfi legyen szőrös a lábán...:)

2010. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

igen erősödni fog!!!!!

Egy férfi legyen szőrős heeeeeeeeeeeeeeeeeee már bocs, ne akarj buza lenni


21L

2010. dec. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már késő:( Remélem nagyon nem fog megerősödni, de muszáj volt, mert úgy néztem ki mint a jeti, főleg a belsőcombomon. Ami 17 évesen gáz.
2010. dec. 25. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudom már későn irom de majd ha vissza nő..akkor használj Horzsa követ azt hiszem a rossmann ban lehet kapni..

A horzsa kő nem fájdalmas mint a gyanta de mégis csodákra képes.

rendkívül jól szőrtelenít és a vér keringést is segíti a lábadban /vagy ahol használod/.. :)

remélem tudtam segíteni.:)

2010. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is borotválom a lábamat,mert brutálisan nagy szőr van rajta és ez már zavaró. Van aki szerint erősödik,van aki szerint nem,de ha úgyis nagyon szőrös akkor mindegy.
2011. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!