Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Fekete...

Mit tegyek a hajammal? Fekete kb vállnál picit hosszabb hajam van és sehogysem áll jól.

Figyelt kérdés

szóval fekete kb vállnál picit hosszabb hajam van és sehogysem áll jól..hogy viseljem? van vmi jó ötletetek? már majdnem mindent kipróbáltam: 1copfba, 2be, feltűzve(hajcsatokkal), hátracsíptetve ...mit ajánlotok?

előre is köszi!


2009. jan. 24. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Látatlanban ezt nehéz megmondani, mert ez függhet arcformától,stb. Menj el egy fodrászhoz,és kérd meg hogy olyan hajat vágasson ami passzol hozzád.
2009. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el fodrászhoz, vágatsd le picivel rövidebbre és tépetsd meg, hogy olyan összeborzoltan tudd hordani.

Vagy veszel egy hajvasalót, mert ha rövid a hajat, akkor gondolom sűrűbben vágatod, szóval nem kell félni, hogy tönkreteszi.

2009. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

A tépetés nem túl jó ötlet-Ugyanígy jártam.

Hosszú,dús,szép hajam volt, megtépettem,levágattam,másnap göndörödött, mentem hajvasalót venni,vasaltam,szárítottam,spray-t használtam,és tropára ment.

2009. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!