Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, heti 15 perc szolárium...

Lányok, heti 15 perc szolárium soknak számít? Káros lehet?

Figyelt kérdés
Az a problémám,h szeretnék venni bérletet és úgy van,hogy a 100 perces bérletet kell felhasználni 6 hét alatt.Én arra gondoltam,h heti kétszer mennék egyik nap 7,másik nap 8 percre.Mondjuk akkor is maradna még 10 perc a bérletből 6 hét után ,de azt vhogy elosztanám...Egyébként nincs kifejezetten érzékeny bőröm,de szoláriumozni nem szoktam.Napozni igen,és azt is eléggé jól bírja a bőröm.Köszi előre is.:)
2010. dec. 27. 22:30
 1/5 anonim válasza:
szia.hát ez szerintem attól függ hogy milyen kreól vagy fehér a bőröd.és ha még nem szoláriumoztál soha akkor 3-4 percet feküdj bent szerintem,mert különben hólyagos,vagy vörös lehet a bőröd.mert én például 10 perc után leszek vörös,és másnapra elmúlik.de vigyázz mert leéghet a fejed szó szerint ha nem figylesz!!!:DD
2010. dec. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ.Már szoliztam egyébként csak még idén nem,ma voltam 6 percre ,de semmit nem veszek észre,pedig nekem általában az első után már szokott látszani a hasamon,ott fog meg a legkönnyebben.De persze ,ez lehetett a szoli hibája is.Nem tudom,régen is jártam,csak már nem emlékszem,h mennyire,és ez a heti 15 perc,nekem vhogy most soknak tűnik,így kimondva.
2010. dec. 27. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:

hol és mennyiért vettél/veszel ilyen bérletet?


egyébként én se égek le szoliba,se napon,de az arcomat beszoktam kenni,mert az néha pirul.

2010. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most tuti sokan lefognak szólni, de szerintem nagyon sok. Rendesen tönkreteszi a bőrödet. Persze nem mostanában, majd pár év múlva kezded látni a hatását. Csak azért mondom, mert én is kb ilyen gyakran jártam szolizni 15-17 évesen és pár év múlva teljesen dehidratált lett a bőröm, csomó pigmentfolt előjött stb. Nagyon megviselte ez a sok szoli.

Mondjuk függ a bőrtípustól is, de szerintem ne vidd ennyire túlzásba.

2010. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,igen ezt a mennyiséget én is soknak találom.
2010. dec. 28. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!