Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki leírná nekem részletese...

Valaki leírná nekem részletesen, hogy kell a ricinus olajas hajpakolást használni? Szeretném én is ezzel a módszerrel növeszteni a hajam. (:

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én így használtam:

2 evőkanál ricinusolaj, 1 evőkanál étolaj

Az én hajam nagyon dús és nem is rövid, szóval ha a tied rövidebb és kevesebb, akkor alakíthatod az arányokat.

Ezt egy tálkába teszem, be a mikróba, kicsit melegíteni rajta, de csak hogy langyos legyen. Utána jöhet a hajra:) A száraz hajamra szoktam tenni, úgy, hogy mindenhova jusson, előrehajtom a fejem, az ujjaimat belemártom az olajba és az ujjaimmal masszírozom a fejbőrömbe, amig el nem fogy a kiöntött olaj. Utána zuhanysapkát teszek rá, arra törölközőt csavarok, vagy sapkát teszek ( minél melegebben tartom, annál hamarabb szívja be a fejbőr) Változó ideig szoktam rajtahagyni, átlagosan úgy 4óra.


Én már nem igen használom, nekem nem nőtt annyira nagyon a hajam tőle, és macerás kimosni, hiszen csak olajról beszélünk. Viszont nekem a Bánfi hajszesz nagyon bevált, és ezt csak 40percig kell a fejen hagyni, és könnyen kimosható.

remélem neked beválik a ricinusolaj, és remélem elég részletesen írtam le:) Sok sikert!

2010. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!