Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leöblítem a hajam kombucha...

Ha leöblítem a hajam kombucha teával akkor azt utána le kell mosni?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ha a fejemen hagyom 10 percre vagy ha csak simán leöblítem vele a hajam? Tapasztalatokat is írjatok ha van. Előre is köszii
2010. dec. 28. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás után ezzel öblítsd le a hajad :) Én ez után már nem mosnám le. Régen én is csalánteával öblítettem a végén, azt se mostam le és semmi bajom nem lett tőle :)
2010. dec. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen , akkor nem öblítem le:)
2011. jan. 1. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
én leszoktamöblíteni a hajam ilyenek után
2011. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát én most hígítom vízzel, leöblítem vele, aztán meg olyan 5 másodpercig mosom le a cuccot :DD mert pl az ecetet(hígított) sem kell leöblíteni
2011. jan. 27. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de szeretnék érdeklődni, hogy honnan szereztél kombucha gombát? Régen nekem is volt csak meghaltak és szeretném újra fogyasztani a teát:)
2011. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én itt Debrecenben vettem ősszel, a vaterán találsz egyébként sokat :) amugy szivesen küldenék én is, csak egyáltalán nem értek ehhez a küldözgetéshez 14évesen, félek, mert úgyis elrontanék valamit:S:D
2011. jan. 27. 22:44
 7/7 ●●●● válasza:
Ha valamikor jársz Bpesten, én szívesen adok alapot, amiből tudsz készíteni kombuchát.
2013. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!