Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz kézre jó krém,...

Nagyon száraz kézre jó krém, ami használ is? Vichy lipidiose-ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

az ujjaim végén berepedezett a bőr,nagyon fáj,már mindent kipróbáltam középkategóriás kézkrémekkel (nivea,neutrogena,szentkirályi,avon) óránként kenem,de nem javul semmit,neogranormont,körömvirágkrémet,még 100%os lanolint is próbáltam...

9 hónapos terhes vagyok,a terhességem 3.hónapjától van ez a problémám,bőrgyógyász szerint A vitamin hiány...amit a baba miatt most nem tudok pótolni...

a neogranormon annyit segített,hogy legalább nem gyulladt piros volt tőle az ujjam,hanem száraz,hámos...


2010. dec. 30. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a garnier hozta helyre a kezemet: [link]


22l

2010. dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban egy nagyon zsíros, kikevert krémet (ami színezék, illatanyagmentes). És estére kend be olivaolajjal, majd húzz rá egy puha kesztyűt (lehet sima is, de van kifejezetten kozmetikai kesztyű). A meleg hatására jobban felszívódik a bőrödbe. Természetesen ha utcára mész, hordj kesztyűt, nehogy súlyosbodjon a helyzet.
2010. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és felejtsd el a szappant kézmosáshoz. Használj mosdókenőcsöt. Ezt szintén gyógyszertárban tudod beszerezni.
2010. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Vichy kézkrémem volt, nagyon száraz volt a kezem, de nem hozta rendbe. Ami viszont nagyon jó volt és rögtön helyre hozta, az a norvég formulás Neutrogena. Mostantól csak ezt fogom használni.
2010. dec. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 15:19-esnek van igaza.

Ne használj ilyen szarokat, egyik sem ér semmit.

Én pl. ne nevess ki, de ugyanígy voltam és a Lidl-ben volt 2 hónapja egy akció, amikor gyógykeresztes termékeket árultak, olyanokat, amik gyógyszertári minőségűek, nincs illat és színezék bennük. Ott vettünk a párommal egy kék tetejű 5 %-os urea tartalmú testápolót, ami talán a legjobb, amit használtam eddig, jobb, mint az eucerin. Az egyetlen, amitől helyrejött a sarkam is.

2010. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar kiszárad a kezem, naponta kell kennem, különben 2-3 kenés nélküli nap után tiszta piros pöttyös lesz... Nekem a Nivea Soft teszi mindig helyre 1 éjszaka alatt. Olyan 800Ft körül van, tégelyes kiszerelés: [link]
2010. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nagyon száraz bőrre kiváló termék a Dermamill médium testápoló krém.
2011. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!