Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat szempillara...

A ricinus olajat szempillara hogy szoktatok hasznalni? Felvegyitve mint hajra? Vagy csak ugy magara? . Milyen idokozonkent?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*jah es mennyit kell rajta hagyni?
2010. dec. 30. 22:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egy régi beszáradt szempillaspirált moss ki. Ricinusolajat (semmivel sem keverve) önts bele, majd a keféjével, vidd fel a szempilládra. Nekem szinte mindig van a szempillámon. Nem zavar egyáltalán. Este szoktam felkenni, de akkor reggel arcmosásnál lemosom. Arcmosás után mindig újraspirálozom. Fürdésnél is ha lejön, utána visszateszem rá. Nekem nagyon bevált. Főleg a szemöldökömre. Úgy nőnek a kis szálak :)
2010. dec. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kiosziii:*
2010. dec. 31. 09:00
 4/5 anonim ***** válasza:
tudodm hogy nem ide tartozik, és bocsánat, de miben segít, ha szempillára kenjük?
2010. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Növeszti!
2010. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!