Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a pattanasomra,...

Mit tegyek a pattanasomra, hogy gyorsabban jojjon ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 15:41
 1/4 emlya ***** válasza:
FOGKRÉMET!!!!!
2010. dec. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a fogkrém talán leszárítja. De miért kell gyorsabban kijönni a pattanásodnak?
2010. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
óóhh én pont ma reggel olyan pattanásosan ébredtem először bekentem pattanás elleni krémmer v 2óráig rajta hagytam és közben újrakentem aztán lemostam kinyontam egyet kettőt fokrémer tettem rá nyegyed óráig rajta hagytam vizeztem közbe aztán sokáig mostam utána egy kicsit benyálaztam...és most h békénhagytam egy ideig begyógyult és egész jól nez ki az arcom...de megszenvedtem vele....
2010. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azert, meg volt egy pattanasom, amivel 2-3 hetig szenvedtem. Nagy volt es pont a homlokomon. Nah ez a pattanas megint megtelt egy hete, de mivelhogy nemsokara suli es ha annyit ideig tart, ameddig az elso, akkor ugy kell suliba jarjak es nekem ez egi (fiu miatt)

En probaltam fogkremet kenni ra, de nekem az puhitotta, a fogkrem nem vissza huzza?

2010. dec. 31. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!