Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 20-25 éves lányok! Mennyire...

20-25 éves lányok! Mennyire vagytok ráncosak? Használtok már ránctalanító krémeket? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Elnézést, hogy belepofázok... de komolyan, ezen aggódni huszonévesen? Olyankor max csak a nevetőráncok alakulnak ki, de pont azoktól lesznek még szebbek.
2011. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de én rettegek a ráncoktól..
2011. jan. 1. 16:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg 25 év körül veszti el a bőr a rugalmasságát és kezd ráncosodni, de én 23 vagyok és a szemem illetve a szám körül már látszik 1-2 halvány ráncocska.

Sokan már 25 éves korukban kezdik a botoxot megelőzésképp, akkor tuti nem leszel ráncos 50 évesen sem ;)

Csak jó márkát vegyél és nézd meg, hogy hány éveseknek ajánlott. Van olyan ránckrém ami az 50 éves korosztályt célozza, a kozmetikusom szerint az kifejezetten árt nekünk.

23F

2011. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Én elmúltam ötven és alig van ráncom. Ismerőseim szerint jó néhány évet letagadhatnék. Szerintem fontos, hogy elfogadd magad, ne rettegj az "öregedéstől".
2011. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
21 vagyok, nincs egy ráncom sem, pedig arcradíron meg arctejen kívül mást nem használok. Nem is aggódok miatta, szerintem majd ráérek 35 éves koromban ilyennel foglalkozni.
2011. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Én 25 éves vagyok, de szinte mindenki 16-18nak tippel. :)
2011. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Olvastam egy kozmetológustól, hogy a ránctalanító krémek ellustítják a bőr saját védekezőrendszerét, emiatt pont az ellenkező hatást érjük el velük.


Többet érsz azzal, ha végiggondolod, ugyan miért kellene rettegned az öregedéstől. El lehet kerülni? Nem. Sőt, egy idő után annyira meglátszik a nőkön, hogy képtelenek elfogadni a korukat, harcolnak ellene mindenáron, hogy ezáltal válnak szánalmassá, mert nyomot hagy ez a harc a külsejükön is.

2011. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Én 22 vagyok, és sajnos igen, már megjelentek a kis ráncaim. Dohányzom, nyilván ez is rásegít.

A Nivea éjszakai és nappali hidratáló krémjét használom, szerintem ennyi idősen még az elég, majd később ráérek erősebb krémeket alkalmazni.

Egyébként asszem pont a Nivea csinálja azt, hogy ráírja a krémekre, hogy hány éves korban ajánlja.

2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
25 vagyok, nincs egy darab ráncom sem, és nemis használok semmilyen ránctalanítót, igazából krémet se nagyon. semmilyet. csakha alapozót teszek fel, akkor alá egy hidratálót
2011. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
ja és dohányzom is
2011. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!