Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjátok a hajatokat?

Hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
felkötve,kibontva,göndören..stb
2011. jan. 2. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kiengedve, egyenesen.

Nyáron ha nagyon meleg van összefogom vagy befonom.

2011. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb vállig ér a hajam, és mivel az alja általában fogja magát, és kifelé kigöndörödik, vagy hoyg is mondjam, ezért általában elől a megnőtt frufrumat feltűzöm, a többit pedig egy kis beszárítás után úgy hagyom, vagy pedig bekötöm, esetleg két kis kontyocskát csinálok két oldalra. Ha csak itthon vagyok, nem megyek sehová, tornázom vagy valami, akkor simán hátrafogom a hajam.
2011. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem pár centis a hajam, így zselézve. Lány vagyok.
2011. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Derékig érő hosszú, egyenes hajam van. Leengedve, kontyban vagy copfban hordom.
2011. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
alapból göndör hajam van, régebben állanóan vasaltam de rájöttem hogy fölösleg mert így a legszebb:)Néha kiengedve,felkötve,otthon pedig befonva is. Mikor milyen a kedvem
2011. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában vasalva,kibontva. Ha 'pihentetem',laza kontyban van vagy befonom( [link]
2011. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hátam közepéig érő egyenes hajam van, általában itthonra összekötöm, hogy ha főzök, mosogatok stb. ne zavarjon. Az utcán csak simán kiengedve hordom.

21/l

2011. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az esetek 95%-ában kontyban hordom, a maradékban kibontva, felét feltűzve, befonva, vagy nagyon ritkán copfban. A konty a leggyorsabb, legkényelmesebb, megvédi a hajam a károsodástól, ha leülök nem lóg le a földre, nem ülök rá. Így is elég változatos, legalább 15féle különbözőt tudok csinálni. Általában csak akkor szoktam leengedni, ha vásárolni vagy szórakozni megyek, esetleg különleges alkalmakkor. Ilyenkor vagy nagy hullámok vannak benne, vagy fújok rá kifésülő sprayt, és akkor nagy loknikba göndörödik.
2011. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hátközép alá érő göndör hajam van. Imádom kibontva, szeretem, ahogy ugrálnak a loknijaim:) Ez olyan 2-3 napig jó, utána már sajnos zsíros akkor 1-2 napra felkötöm, hogy ki tudjam húzni a mosást pár nappal.
2011. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hátközépig ér, leengedve hordom, a frufrut elszoktam tűzni oldalra, vagy a fejtetőre tupirral

25L

2011. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!