Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szüntethetném meg az...

Mivel szüntethetném meg az arcomon a miteszereket? Hiába megyek kozmetikushoz 1 hét után ugyan olyan! Tudtok valemilyen krémet? Én most kezdtem el használni a Garnier pure 3 in 1.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendszeres arctisztítás egy kis kefével,heti 1-szeri arcradír segít tisztán tartani a bőrt.
2011. jan. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már végigjártam ezt a kálváriát, minden csodaszert kipróbáltam, jártam kozmetikusnál, voltam bőrgyógyásznál (gyógyszert is szedtem hónapokig), nekem semmi nem segített! Én azt szoktam, hogy kéthetente egyszer kamillával gőzölöm az arcom (forró kamillatea fölé hajolok, törölközővel a fejemen és az edényen, hogy ne menjen ki a gőz), egy negyed óra elteltével kinyomkodom a mitesszereket és a pattikat. Vigyázz ezzel, mert utána 2-3 napig szép vörös pöttyök vannak a fejeden! 3-4 naponta pedig fogok egy edényt, amibe cukrot teszek egy kevés vízzel elkeverve, azzal leradírozom az arcom. Ami még bevált a balea-s arcmaszk. Az gyönyörű, egészségesen fénylő bőrt varázsol. Én már többé-kevésbé elfogadtam így magam, sajnos ez alkati tulajdonság, amivel semmit nem tudsz hosszútávon csinálni! Egy dologgal vigasztalom magam, hogy anyunak is ilyen bőre van, és mivel zsíros, így 52 évesen alig van ránca. Majd 20 év múlva jól fogok kinézni:D

2011. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2011. jan. 3. 08:48
 4/5 anonim válasza:
Acty Patch mitesszer eltávolító tapasz kb. 1600 Ft. 6 db van egy dobozban. Szerintem nagyon jó. Érdemes kipróbálnod.
2011. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyon zsíros,fekete mitesszeres volt az arcom. Ha kinyomkodtam őket, akkor pár napig piros volt az arcom, majd elkezdett hámlani, a baj csak az volt, hogy 4 nap múlva visszatelt és kezdhettem elölről, habár könnyebben kijött. Kozmetikusnál csupán néhányszor voltam, akkor rendesen leizzadt, mire kész lett a nagy kezeléssel. Sokat keresgéltem, hogy mivel tudnám enyhíteni az arcom fokozott faggyútermelését, aztán 3 hónapja úgy döntöttem, hogy felhagyok a TEJ ivással, pedig imádtam, reggel délben este azt ittam. Méregtelenítő teakeveréket ittam, ezzel gőzöltem az arcomat(nem mindig!), majd megittam :)hétfőtől péntekig, hétvégén szünet, ezt 3 hétig. Most, 3 hónap elteltével látszódik a javulás, a pórusaimból alig jön vmi ha megnyomom és sokkal zártabbak. Már csak az zavar egy kicsit, hogy a pórusok bemélyedései valamennyire megmaradtak, bár inkább ez, mint amilyen előtte volt... Sokkal jobb belenézni a tükörbe és persze mások szemébe is, mert tudom, hogy sokkal szebb, egységesebb arcbőrt látnak :)Szóval semmi tej, kevesebb cukor és méregtelenítés!!! (fogytam 2 kg-ot is, pedig nem akartam, most vagyok 163cm/50kg)Ez a saját tapasztalatom volt, tehát nem tudom garantálni, hogy ez mindenkinél működik, minden szervezet más és más.
2013. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!