Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan hajfestéket használok,...

Olyan hajfestéket használok, amely 28 hajmosás után kijön, milyen gyakran fessem újra?

Figyelt kérdés

Azért használok azt, mert ha meggondolom magam egyszer, akkor ne kelljen az egész hajamat átfestetni a természetes színére. Vagy ez így egyáltalán jó? :o

Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 2. 22:35
 1/7 anonim válasza:
Hát kérlek utoljára én is ilyennel festettem be a hajamat elsőre kb 1-1,5 honapot vártam hogy ujra befessem de ez már 2 éve volt azota nem festettem be a hajam és a mai napig látszik a hajamon...igaz fako lett de látszik még kicsit. szóval nem igazán van jelentősége hogy 28 hajmosásig jó:D pedig én minden nap mosok hajat
2011. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem is az a tapasztalatom, mint az elsőnek. Ennek is ugyanúgy le kell nőnie mint a tartós festéknek, nem kopik ki a hajból. Legalábbis én még jópár éve ilyennel melíroztattam a hajamat és még 1 év után is látszódtak a csíkok. Persze halványabban, de azért ott voltak. Azóta már lenőtt az egész.
2011. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uh, ez nem valami bíztató. Én amikor mosom, mindig látom, hogy festékes a víz. 2 év alatt nem nőtt le?
2011. jan. 2. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Azt azért hozzá kell tenni, hogy mindenkinek máshogy reagál a haja a festékre. Lehet, hogy a tiédet nem fogja meg úgy a festék és hamarabb kopik. Az első pár mosásnál amúgy ez normális, de ha utána is színes a víz hajmosáskor, valószínűleg nem lesz nálad olyan tartós.

Ha újra akarod festeni kb. 1-1,5 havonta csináld meg.

2011. jan. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28 hajmosás után fesd újra!!!
2011. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már többször használtam ilyen hajszínezőt.A BES márkájú, fodrászkellékes elég szépen kijött, bár nem sokban különbözött az eredeti hajszínemtől, de valóban látszott még nagyon halványan a hajam fényén, hogy ott bizony még nem nőtt le,de 2 havonta újra festettem.Most Palette color and glosst használok, kíváncsi vagyok ez meddig bírja.Én azért használom, mert a lenövés nem olyan látványos,mint egy festéknél, hiszen maga a szín is jobban kopik és míg nincsenek őszhajszálaim nem hiszem , hogy festem.
2011. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
első vagyok de igen lenőtt de mivel én növesztem a hajam és ezért sem festem már e miatt látszik még jobban hogy mennyire nem kopott ki:S bár mondjuk nekem tetszik így is XD
2011. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!