Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolikrémet az arcra is kell...

Szolikrémet az arcra is kell kenni?

Figyelt kérdés
És rá van írva hogy utána mossunk kezet. de majd hol mossak?szolin belül nincs csap..Akkor foltos marad a kezem?
2011. jan. 3. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

nem kell, de jobban teszed, ha kensz.:)

ez a kézmosás dolog kissé eltúlzott szerintem.

Én sem mostam kezet utána, mivel lehetőség sincs rá.

Törlőpapír lesz bent, én azzal töröltem meg a kezem.

Kicsit sem lettem foltos:)


22L

2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de arcon kivül testre akkor mindenhová?
2011. jan. 3. 17:50
 3/10 A kérdező kommentje:
am köszi
2011. jan. 3. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
igen én mindenhová kentem, még a lábfejemre is:)
2011. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak az a szar h olyan a szoli álló és bemek h leöltözok és 3 perc és elindul magátol. időm sincs bekenni magam meg levenni a cuccaim igytélen(Y)
2011. jan. 3. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt most nem értem.

Be mész a helységbe, és elindul magától 3 per múlva? Nem zsetonos?

2011. jan. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem:o eddig én is olyanba voltam.de mma vettem bérletet 1 helyen hát lehet nem kellettvna...de ez is ergoline amugy. bemegyek és mondja a csaj h majd nyomjam meg a startot nem zsetonos.oké. elkezdek öltözni stb azt látombeindult aztse tudtam miva,utána mondta a csaj h 3 perc és bekapcsol magátol...addig be se tudom kenni magam jol + öltözés
2011. jan. 3. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:

uhh értem.

Hát akkor még van az a megoldás, ha nem messze laksz a szolitól, hogy bekened magad még otthon.

2011. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jah..:)
2011. jan. 3. 18:07
 10/10 anonim válasza:
nekem van, hogy megkérdezi a pultos, hogy 3 perc elég lesz-e levetkőzni. először kint beállítják az időt, és aztán 3 perc mulva beindul a gép, de te is elindíthatod. (a nem zsetonos szolikban szokott így lenni) csak egyszerűen mondd meg, hogy kicsit később indítsa be, mert nem lesz elég 3 perc, amíg elkészülsz:)
2011. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!