Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok egy olyan hajvasal...

Ajánlanátok egy olyan hajvasalót ami kevésbé roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés

Minden nap vasalom a hajam ezért nagyon fontos lenne hogy egy olyan hajvasalót válasszak ami kíméletes a hajhoz.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 3. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
mindenképp olyan kell ami hőfokszabályzós. nekem braun satin hair hajvasalóm van és sosem használom 160 foknál nagyobb hőmérsékleten.tökéletesen bevállt.viszont mindenképp kell hővédő sray is és különböző hajpakolások is. nekem nem roncsolja , igaz nem mindennap vasalom.
2011. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem Bellissima B1 700-m van, nagyon jó, minden nap vasalom a hajam, de hővédőt használok, így nem törik a hajam.
2011. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem tefjlonos babyliss ,imádom és nem törik a hajam,pedig már 2éve használom...előtte vmi dyras olcsó volt,fém alapú,és 1óra egyenesítés után se volt egyenes a hajam...
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!