Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kijött egy nagy pattanás,...

Kijött egy nagy pattanás, amit nem lehet kinyomni. Nagyon piros. Esetleg holnap ellehet mulasztani valahogy a pirosságát, ha mást nem is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt tudd hogy azzal okozol most a legnagyobb bajt ha elkezded nyomkodni meg piszkálni. Hagyd úgy esetleg kend be egy kis gyógynövényes gyulladás csökkentő géllel. Kb 3 nap múlva elmúlik az biztos csak ne piszkáld.
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rakj rá élesztőt vagy mézet.Az holnapig biztos leviszi a pirosságot.Ha ez nincs kéznél akkor rakj ré fogkrémet,a pirosságot az is leviszi.Remélem segítettem egy picit. :)
2011. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amúgy meg senki nem szól meg egy pattanásért. Gondolj csak bele az eggyik osztálytársadon kijön 1 akkor máris kineveted? Hát gondolom nem, de ha mégis akkor meg az nagy baj :) ugyan az voltam 17/l
2011. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Törjél össze 2 szem aspyrint, tegyél hozzá egy kis vizet, és egy pár csepp mézet, hogy pépes legyen. Ezt kend a pattanásra, és hagyd rajta, amíg megszárad.15-20 perc. Utána mosd le, hideg vízzel.
2011. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött tegnap egy nagy pati, fogkrémet tettem rá, és rajta hagytam éjszakára. Fél órával fekvés előtt kend be és addigra megszárad, nem fogsz semmit összekenni.
2011. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kenj rá gyulladáscsökkentő korrektort,így nem látszik annyira,de közben gyógyul is.
2011. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem jött be a fogkrém se. és olyan piros :(
2011. jan. 4. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:

tetran kenőcs...gyógyszertárba kb 600-800ftért lehet kapni...nekem egy nap alatt eltüntette a piros nagy dudort...jól jött buli előtt..nagyon ajánlom

22L

2011. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!