Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e értelme drága tusfürdőt...

Van-e értelme drága tusfürdőt használni?

Figyelt kérdés
Most fürdés közben gondolkoztam el ezen, hogy miért is használok most drága Axe tusfürdőt hiszen úgy sem érződik az illata 5 perc után már. Olcsó Balea tusfürdő is van olyan jó.
2011. jan. 3. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor használd a Baleát, ha neked az a jó :D
2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezen én is gondolkoztam már.

Szerintem nem nagyon éri meg.Persze ha megteheted és jó miért ne?

Axe,Dove,Rexona,Baba,Balea szerintem mindegyik ugyan olyan akár férfiről akár nőiről van szó.

Inkább parfümben vagy sprayben érdemes a drágát venni.

2011. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nem kennék minden **art magamra. :S Balea még elmegy, de maradok inkább (én is) az Axe-nál. Ráadásul a Tescoban 3-at szoktak adni 990.-ért ha akciós, szal vedd meg akkor.


Axe, meg Old Spice a kedvencem egyébként, illatok szempontjából.

2011. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nemtudom, sosem gondokoztam milyet használok, a polcról leveszek valami a boltban ami habzik és kész.

Múltkor két nap után láttam, hogy Nöi.

Szerintem tök mindegy milyen, habozzon és kész.

2011. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem megéri, mert a drága tusfürdő sűrű és elég belőle 1-2 csepp a szivacsra, és úgy habzik, mint a veszedelem, tehát takarékos. Az olcsóból meg egy csomót fel kell használni egy fürdéshez.
2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy ne bántsa a bőrömet. Ha ezért kicsit többet kell fizetni, akkor legyen... :/ Sajnos nagyon érzékeny bőröm van.
2011. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sprayből most pont Balea van itthon de parfüm az Puma meg az izzadsággátló az Old Spice.

Nem is láttam még sehol Balea parfümöt.

2011. jan. 3. 21:23
 8/13 anonim válasza:
100%

akinek az a lényeg, hogy habzon rendesen:

"Habzik a sampon, habzik a fogkrém, habzik a tusfürdő, tehát aminek habzania kell.Na most ennek a vegyületnek a neve sodium-lauril-szulfat, illetve van ennek egy módosulata, amit úgy hívnak, hogy sodium-lauret-szulfat. Na most a víz után, a legmagasabb koncentrátumban található ezekben a tusfürdőkben, samponokban, fogkrémekben, satöbbi-satöbbi. Na most, ha valaki bemegy a gyógyszertárba és azt mondja, hogy ő sodium-lauril-sulfatot akar vásárolni, akkor kezdődik ott, hogy nem adnak neki, mert akkora veszélyességi anyag. De ha mégis valahonnan szerez róla egy papírt, hogy ezt megveheti, akkor körülbelül egy ilyen 25 centis listát adnak hozzá, hogy mire kell vigyáznia. Szembe, nyálkahártyára ne kerüljön - ami már eleve egy samponnál, egy fogkrémnél elkerülhetetlen -, mert vakságot okoz, károsítja a nyálkahártyát, fehérje-károsító hatású, olyan erős mosó-aktív anyag, hogy annyira szárítja a bőrt, hogy véres repedezésig kiszáríthatja. És had ne soroljam, ezek csak a legfontosabb dolgok. Idegméreg és sejtméreg mellette. Na most, aki otthon hallgatja ma ezt az adást, a zeneszünetben ballagjon be a fürdőszobájába, és fordítsa meg az ott található tusfürdőt és sampont. "

2011. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Van átmenet azért a Tesco gazdaságos tusfürdő (azt azért tényleg ne) és a drágább, mondjuk Axe tusfürdő közt is. A Balea tök jó szerintem.
2011. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fölösleges bizony, én azt mondom vegyél olcsó tusfürdőt, és amir rááoldoznál az Axe-ra abból meg egy finom parfümöt. Már jobban jársz...
2011. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!