Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyiket kenjem fel először?

Melyiket kenjem fel először?

Figyelt kérdés

Hali.

Használok egy pattanástalanító szert, ami alkoholos, szóval eléggé szárítja a bőrt, ezért be szoktam kenni 1 bőrápoló krémmel.

Eddig úgy csináltam, hogy először az alkoholos szert kentem fel, aztán a krémet. Minimális javulást tapasztaltam, de még mindig eléggé pattanásos az arcbőröm, pedig rendszeresen használom ezt a szert rá...


Lehet, hogy először kéne a krémet, aztán az alkoholos kenceficét? Vagy ez nem számít egyáltalán?


Illetve várok még különböző tippeket is, hogyan tüntethetném el a pattanásokat/mitesszereket az arcomról, mert nagyon kellemetlen számomra, és sehogy sem tudok megszabadulni tőlük...


Köszi előre is.

14/F.


2011. jan. 3. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, ha fordítva lenne, akkor letörölnéd a krémet is, és ugyanúgy szárítana a tonik. Bőrgyógyásznál voltál már? Lehet, h megoldaná. De pár év, és elmúlik...tudom, ez nem vígasztal.
2011. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem hinném, hogy a krémet kéne először, mert a tonik leszedi azt is. Sorry, érdemileg nem tudok segíteni. Hála égnek sosem voltam nagyon pattanásos.


De figyu! Ha tényleg nagyon zavar és sok van, akkor NEM CIKI elmenni egy bőrgyógyászhoz. Lehet hogy egy krém amit doki ír fel sokkal hatásosabb mint akármilyen bolti kence.

26/L

2011. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár év és elmúlik? 19 éves vagyok és én is küzdök vele, már alig váróm hogy elmúljon... remélem neked nem kell ennyit várni.
2011. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hello!

Tegyük hozzá a dolgokhoz azt is, hogy a pattanások nem csak úgy maguktól lesznek. És esetleg még árthat is a túl sok "kence".

Elsősorban a hormonok játszanak döntő szerepet (életkorodból adódóan) . Persze előfordulhat akkor ha valaki elhanyagolja az arcát és nem tisztálkodik, de szerintem azok nem is patik, hanem miteszerek.

De előjöhet egy csomó betegségtől is. Nagybátyám pl. most 40 éves. Ő mindig ilyen "pattanásos fajta" volt. Nemrég, fél éve valami vizsgálaton kiderült, hogy vmi baj van a májával vagy epéjével (bocs, nem tudom pontosan). Rendbe hozták a "belső dolgait", azóta tényleg nincs rajta egy db sem.

2011. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!