Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj és piros/vörös...

Fekete haj és piros/vörös frufru. Jó kombináció?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 13:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz:S De ha Neked az tetszik akkor csináltasd meg, ne a mások izlése alapján akarj kinézni :)
2009. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Miért gáz?Nemcsak az frufru, hanem még elöl pár tincsre is gondoltam...Most csak fekete a hajam...Bár mások szerint így szép, meg stb. De kipróbálnám, viszont ha szar lesz, akkor visszafesteni, annyit meg nem akarok
2009. jan. 28. 13:22
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem a mások ízlése alapján akarok kinézni, nekem megvan az ami tetszik és ami nem, de azért van ez az oldal, hogy mások véleményét is megtudjuk.
2009. jan. 28. 13:23
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, nagyon természetellenesen nézne ki, ha csak a frufrudat festenéd vörösre, viszont ha úgy gondoltad, hogy melíroztatsz mellé, akkor rendben van. Szerintnem. :)
2009. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Attól is függ, hogy milyen az arcod. Valakinek jól áll, valakinek pocsékul. Ha jól tudom, vannak olyan weboldalak, ahová fel tudsz tölteni fényképet magadról, és különböző frizurákat kipróbálhatsz, hogy hogy állnának neked. Sajnos nem tudok egy ilyen címet se, de biztos, hogy vannak, próbálj rákeresni.

2009. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
ha csak néhány melir csík lenne a frufrudban az jól mutat szerintem.
2009. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
hajam.hu-t vagy a [link] probáld ki itt megnézheted hogy hogy fog állni.Elözö voltam
2009. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
86%

Szia!


Fiatalság=bolondság.

:)


Nekem pl személy szerint nagyon tetszik a fekete-piros kombináció. De piros legyen inkább, ne vörös.


Amúgy sztem a feketéhez még a kék is jól megy.


Ha neked tetszik, csináltasd meg, esetleg kérdezd meg a fodrászt, hogy mit javasolna, hogy csak a frufrud, vagy esetleg frufru + még több tincs elvétve, vagy csak a frufru melíroztatása.


Amúgy tapasztalatom szerint, ezek a színes festékek viszonylag elég hamar elkezdenek fakulni. (húgomnak minden hónapba más színű a haja. Ő barna, és zöldes kék volt legutóbb a frufruja, de pár mosás után jelentősen megfakult).



Pár kép segítségnek:


[link]


[link]

2009. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Igen ez az oldal azért van h megtudd mások véleményét, le is írtam, h sztem nagyon gáz. De semmi rossziundulat nincs bennem, ezért írtam h de ha tetszik akkor csináltasd meg, mert az egyediséget többre értékelem mint h mindenki az én izlésemnek megfelelő legyen:D És h miért gáz? Igen sztem is természetellenes, de ha melír csíkok lesznek máshol is, akkor az még jó is lehet.
2009. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép, de azért nem ártana tudni mennyi idősvagy.
2009. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!