Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon idegesít hogy a hajvége...

Nagyon idegesít hogy a hajvégeim visszagöndörödnek hátul, és oldalt is összevissza hullámosodik :S mit tegyek ellene? Most olyan 5-8cm-es KÖRÜLBELÜL (nemtudom pontosan) a hajam.18/F

Figyelt kérdés

-Ha mégjobban megnöveszteném, tényleg lehet hogy egyenesebb lenne + a súlyától fogva lelapulna?

-és mi a véleményetek a "hajegyenesítő dauer"-ről?


egyébként mikor megmosom a hajam úgy, hogy kicsit bevizezem, kifésülöm, aztán újra jóerősen bevizezem majd megtörlöm törölközővel, akkor viszonylag egyenes meg lapos (gondolom ott is a víz súlya)... azt az egyenességet nemlehetne vhogy megtartani (vmi hajformázóval vagy valamivel)?


2011. jan. 4. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb én is leírhattam volna ezt mert szinte uyganez a helyzet, mostanában kezdtem el kivasalni mert hajmosás után iszonyat bénán áll:D Így egész jó. Heti 2x kb elég is vasalni.
2011. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vasald ki,vagy amit írsz az a hajkiegyenesítő,nem rossz mi is szoktunk csinálni vendégeknek,de én magamból kiindulva akkor is átmennék rajta egyszer hajsimítóval,mert nem lesz olyan cövek egyenes,amúgy nagyon göndör hajnál nagyon szembetűnő a változás,de neked szerintem annyira nem göndör h ez kéne!!hajsimítóval a végeit ahol kunkorodik,és 2 perc alatt kész!!fújsz rá szárazon ilyen hajvédő spray-t ami taszítja a párát is és akkor nem fog olyan hamar visszakunkorodni!!remélem tudtam segíteni!!:)20/L
2011. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!