Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit teszel, hogy eltűnjön a...

Mit teszel, hogy eltűnjön a narancsbőr? Hogyan fogsz bele a bőröd feszesítésébe?

Figyelt kérdés
Mindenfélét összeolvastam, de kevés olyat, ami bevált tapasztalat! Ti hogyan oldjátok meg?
2011. jan. 5. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:

sport, basszus...

futás, bicikli stb...

mondjuk nekem nincs narancsbőröm de ez szerintem a napnál is világosabb.

2011. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a kioktató hangnemet. Képzeld, diétázom, az ünnepek óta már két kg lement, és heti négyszer sportolok két kisgyerek és nemalvás mellett. Továbbra is várok HASZNOS válaszokat.
2011. jan. 5. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a napi 3 liter víz (lehet, 2-2,5). Ha van rá mód, ezt időnként tedd citromos vízzel.

Ha már ezt tartod, akkor már halványodik a narancsbőr.


Zsír és mesterséges anyagmentesen táplálkozni. Többször keveset. (mint a diétánál). Tehát ne egyél olyat, ami tele van E-vel, ne egyél mű termékeket.


Aztán heti párszor én szobabicikliztem. Azt is csináltam, hogy hetente kétszer bekentem a combomat narancsbőr elleni krémmel, beletéve pici fahéj olajat és betekertem fóliával. (nem alu). És úgy tekertem, vagy csak pihentem egy órát.


Szép lett a bőröm. Azóta állapotos vagyok, ezeket nem csinálhatom egyenlőre.


A fóliás dolgot nagyon sokat itt leszólták, mások mellette voltak. Én kipróbáltam és tényleg jó.


sok sikert, :))

2011. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, kipróbálom, amit írtál! Jó egészséget Neked és a Babának!! Nekem is van kettő :-)
2011. jan. 6. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, nektek is jó egészséget és kitartást! :)
2011. jan. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!