Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jelenleg sima, szemöldökig...

Jelenleg sima, szemöldökig érő, V alakú frurum van. Lehet ebből normálisan kinéző oldalfrurut vágatni (esetleg úgy, hogy a halántékomból még hozzávesz egy kicsit a fodrász)?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebből még vágni? Inkább ne, nagyon gáz, és nem láttam még olyat, akinek jól állna egy rövid frufru. Szerintem bírd ki még két hónapig, az alatt rengeteget nő, ha már túl hosszú, tűzd hátra vagy hajpánt, vagy valami. Bár attól is függ, hogy milyen frufrut akarsz. Fésüld úgy, aztán képzeld el... Ha nem hosszabb annál mindenhol legalább egy kicsit, akkor még várj.
2011. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aham..hát, úgy gondoltam, h még halántékból hozzávenni egy kicsit, és úgy kialakítani vmi emberi formát...de majd valamelyik nap megkérdem a fodrászomat is csak jelenleg ő sztárjkol:)szval még nem tudtam hozzá elmenni de kíváncsi voltam, hogy itt mit tudnak rá mondani...köszi...
2011. jan. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!