Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a L'oreal...

Mi a véleményetek a L'oreal Elsev termékekről?

Figyelt kérdés
Én most ilyen méhpempős balzsamot, vettem, mert kifogyott és a gliss kur-tól nagyon zsírosodott a hajam...szntetek jó ez...száraz hajra van...köszönöm :)
2011. jan. 5. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rosszak. Kb. 1 nap után már zsíros hajam volt. Lehet csak az én hajamra nem váltak be, de nekem ez volt a tapasztalatom.


Most Syoss-t használok, töredezett, sérült hajra. Ez bevált.

2011. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te az egész hajadat bekendet vele...fejbőrödet is ?
2011. jan. 5. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, valamiért sampont néztem, balzsam helyett...


A balzsamok szerintem nem rosszak a Lorealtól, bár én eddig egyikre sem tudtam azt mondani, hogy tökéletes a hajamra. Amúgy csak a hajam felét szoktam bebalzsamozni, a fejbőrt nem.


Ha már megvetted, miért kérdezed amúgy? Gondolom kipróbáltad.

2011. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem....nem próbáltam ki és azért vettem ilyet, mert nem volt már olyan amiet én szoktam venni és az a baj, hogy kajajegyen vettük szóval...vmit ki kellett találnom :)
2011. jan. 5. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!