Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor áll jól egy fiúnak a...

Mikor áll jól egy fiúnak a hosszú haj?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor, ha megfelelően kezeli :-).


Egyébként minden férfinak/fiúnak jól áll a hosszú haj, csak megfelelően kell kezelni. Tehát egyszerűen: ki kell alakítani olyan hosszúságú, formájú, karakterű hajat, ami passzol a fiú arcához. Ennyi :-) Remélem segítettem :-)

2011. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Összegumizva.. kiengedve iszonyúan néz ki :S
2011. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már!!! Gondolj Tarzanra! :-D
2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik...:S
2011. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha megy a stílusához. Megmondom őszintén, Nekem a hosszú hajú fiú ismerőseim (értsd: majdnem seggig érő haj) kicsit elvontak. Tehát nem testesítik meg a mostani fiú ideált. (14-17 éves lányok körében biztosan nem.)

Természetesen legyen ápolt, mossa rendszeresen, fésülködjön. Ha már akkora sörényt növesztett, azt tartsa is karban! :-)

2011. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképp ne érjen tovább a lapockánál mert az már túl nőies még ha össze is van fogva, kivéve ha raszta.

Egyébként nincs vele baj.

2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!