Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Irtózatosan...

Mit tegyek? Irtózatosan szőrös a lábam!

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok de lábam már olyan szőrös mint egy majomé. Az osztálytársaim is cikiznek miatta így már nem is merek rövid nadrágot venni.

Borotválni meg gyantáztatni nem szeretném mivel nem vagyok bu..i.

A csajokat ez mennyire zavarja?


2011. jan. 6. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hát ha nagyon durván szőrös az szerintem visszataszító , de a csupasz még jobban, az szörnyen bzis ( más zónáknál alap.) szóval szerintem inkább hagyd , mert a csupaszért jobban cikiznének , amúgy meg ettől felvehetsz rövid gatyát ... párszor elmondják aztán utána elfelejtik : )

Sajnos én nem ismerek ritkító kezelést :/

2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha ritkítani akarod, menj végig rajta gyorsan epilátorral, úgyse szedi ki az összeset. De leginkább tanuld meg elfogadni, ez van. Ettől még lesz lány, akinek tetszeni figsz :)
2011. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
szia! engem egyáltalán nem zavart, barátomat igen, erre fogta a hajvágógépet, és vágott a hosszából! senki nem vette volna észre, hogy neki hajvágózva van a lába :D ilyen 1 centisre vágta kb
2011. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Van jó disznópörzsölönk megoldjuk a gondjaidat !
2011. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
sztem. borotváld le egyszer ezután ugyis gyorsan visszanő a szőr
2011. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát, sztem is leborotválhatod, még most nem nagyon gáz, mert hosszú nadrágos korszak van, és akkor meg tudod nézni, melyik tetszik jobban. De neked nem dilemma, hogy meddig borotváld le, felfelé hol legyen a határ?? Ugyanis esetleg ha a combodon, netán a fenekeden is tart, akkor nehéz lesz határt húzni sztem. Egyébként nekem a szőrös tetszik, az elvem az, hogy a szőrös a férfias:) 20l
2011. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És ocsmány . Ja igen az k bu*is . Legyél akk csubakka.. Vagy menj lézeres szőrtelenítésre vagy krém de hat kitudja az mit használ . Ennyi
2011. jan. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A hajnyírógépes ötlet a nyerő.Tesómé is nagyon durva, ráadásul még göndör is, 1 centisre lenyírja és kész.
2011. jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös,annyira,hogy a bőröm szinte nem is látszik.Engem is állandóan cikiztek miatta,ezért szinte mindig hosszúnadrágban jártam.Aztán kaptam ajándékba egy férfi testszőrnyírót és elkezdtem nyírni.Eleinte csak rövidítettem rajta,de most már teljesen lenyírom.Van aki cikiz miatta,de sokkal többen beszóltak amíg bundám volt.
2011. jan. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Évente kétszer-háromszor gyantázd, kicsit ritkítja, és nem lesz dzsungel :D Addig meg ha b*ziznak, szólj vissza, h inkább egy hónapig vagy csiga, mint egy életre Csubakka. Na bumm :D

Amúgy mennyire szőrös..? Van hogy a srácok túl lihegik :D

2011. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!