Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg olyan mesésen göndörít...

Tényleg olyan mesésen göndörít a diffúziós hajszárító?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon találtam róla információkat és videót.

[link]

Állítólag nem roncsolja a hajat, mint a dauer, és fél óra alatt kész a frizura, habár nem tartós, szerintem mosástól mosásig maradnak meg a fürtök. Állítólag nyugaton sok hódolója van, és most jött be az országba. Ha valakinek van róla tapasztalata, szívesen fogadnám, azért 22 ezer forintot nem szívesen dobnék ki az ablakon!


2011. jan. 7. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor tudsz vele szép göndör fürtöket létrehozni, ha amúgy is göndör/hullámos a hajad. Egyenes hajból ez sem csinál göndört. Én akkor használtam, amikor headline volt a hajamban.
2011. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ha sínszög hajad van, akkor felejtsd el, ha meg nem akkor sima diffúzióssal is frankón meglehet szárítani göndörre, hullámosra a hajadat!
2011. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

OFF, bocsi :


Első : neked meddig maradt headlines a hajadban ?

2011. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyenes hajam van, de a végében nagy hullámok vannak, és párás időben göndörödik csak sajnos...

Köszönöm a tanácsot!

2011. jan. 7. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha párás időben göndörödik a hajad, ill. a végén nagy hullámok vannak, akkor szerintem jó esélyeid vannak. Csak egy jó hajszárítási technikát kéne megtanulnod! Tudod, ahogy a göndör hajúak szárítják a hajukat!
2011. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogyan szárítják a göndörök a hajukat? Van egyedi technikája?
2011. jan. 7. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Van há!

Hajformázóhabbal alaposan átfésülöd a hajadat, előrehajolsz, és közepes hőfokon szárítod a hajadat, miközben a másik kezeddel gyúrod a hajadat mindenfelé. A hajtöveknél is. A végénél meg kicsit alá kell tartanod a kezedet, mintha diffúziós hajszárítót tartanál alá!A hosszát meg kicsit nyomogasd fel a fejed felé, hogy ruganyos legyen a lokni! Én már azt a feltétet nem is használom, anélkül is begöndörítem!

2011. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első headline olyan 2-3 hónapig maradt a hajamban, a másodikat sajnos elszúrta a fodrász és 3-4 hét után kijött a hajamból. Tervezem, ogy megint csináltatok, de azt hiszem rendes Wella szalonba fogok menni.
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi!


Nekem wella szalonos csaj csinálta az elsőt (drágábban és 2 hétig tartott), aztán 3-szor klier szalonban, azok benne is maradtak, a hullám kb. 3 hónapig, a dússág 4-5 hónapig, szóval hasonlóak a tapasztalataink! :)

(és bocs, h. nem a témáról írtam :))

2011. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!