Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtilthatják a suliban? :O

Megtilthatják a suliban? :O

Figyelt kérdés
a pothajért szolnak az ált.iskolában??? benne van a házirendben h tilos??:O koszi a valaszt:)
2011. jan. 7. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
minden suli maga írja a házirendjét, tehát eltérhet a többitől, kötelezővé teheti az egyenruhát és tilthatja a póthajat is, ezt mi innen nem tudjuk megmondani
2011. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
dehogy nincs benne
2011. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
a póthajért szerintem még nem szólnak (hiszen az nem is olyan feltűnő)
2011. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
hacsak nem neonszínű észre se veszik. Mondjuk a durvább katolikus gimiben biztos nem nézek jó szemmel semmi ilyet.
2011. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
vannak szigorúbb és kevésbé szigorúbb sulik,attól függ a tiéd milyen?! de amúgy nem értem mi köze van a tanárnak a te hajadhoz,vagy hogy be van festve a körmöd,mert igazán a te dolgod és nem az övék. :)
2011. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
bnőm református suliba jár, és még átlátszóval sem lakkozhatják a körmüket, meg színes ajakbalzsamot se használhatnak
2011. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
szerintem a póthajat nem tilthatják be, de ez iskolafüggő.
2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Benne lehet a házirendben, de szerintem sok idősebb tanár, nem is tudja, hogy létezik ilyen...Legalábbis nem tűnik fel nekik.
2011. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg a házirendetekben,hogy erre van-e valami tiltás.Ja,és nekünk olyasmi van benne,hogy nem ide illő öltözék tilos.A tanárok azt mondták,hogy ez pl.vad színű körömlakkra,tehát gondolom erre is igaz.
2011. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Általános iskolába jársz, és póthajat akarsz? Gratulálok.
2011. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!