Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszer eltavolitasara...

Mitesszer eltavolitasara hasznaltal mar ilyen eszkozt? Mit tapasztaltal?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 7. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem, és nem is mernék.

Nekem egy szike jut róla eszembeO.o

2011. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
szerintem inkább csinálj olivaolajos cukros cuccot.. és avval dörzsölgesd az arcod, sokkal jobb mindennél.. :) nekem használ ...
2011. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem is ismerem de én kipróbálnám:P
2011. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hasznalok arctisztitot, van bevalt borradirom is, de a makacs miteszerekkel tapasztalataim szerint semmi sem birkozik meg, csak az emberi kez. Mar tobb hazilag keszitheto cuccot is probaltam.

Kozmetikushoz viszont jelenleg jo ha 2-3 havonta jutok el, magamnak kezzel meg nem szeretem piszkalni a boromet.

Es ezt talaltam.

Van tobb fajta, rendeltem egy olcsobbat, de kivancsi vagyok tapasztalatokra.


Ez egyebkent nem szike szeru, ha kozelrol megnezitek. Hurok van a vegen es elvileg csak finoman nyomogatni kell a miteszeres reszt, majd elhuzni es kinyomja a mitiket, meg le is szedi. Es elvileg azert jobb, mintha sajat kezuleg csinalod, mert ez nem serti fel a bort. Tehat nem vakargatni kell.

2011. jan. 7. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van,nagyon jól írtad.Ez miteszereltávolító!Én fülben szoktam alkalmazni,mert ott képtelenség kézzel eltávolítani.
2011. jan. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Es mashol probaltad mar hasznalni?

Az arcodon is mukodik?


Tegnap este tovabb kutakodtam, vegulis comedo-nyomo neven fut Magyarorszagon, ugy lattam, foleg kozmetikusok hasznaljak, elvileg.

De angol nyelvu lapokat talaltam boven, ami ezzel foglalkozik es ott sok jot irnak rola, tobbek kozott azt, hogy hazi hasznalatra is tokeletes, jobb, mint a kezzel nyomogatas, nagyon konnyu jol hasznalni, hatekony, stb.

Itt pl bemutatjak a kulonbozo tipusokat: [link]


Egyre inkabb varom, hogy megerkezzen, amit rendeltem, tenyleg elkezdtem nagy remenyeket fuzni hozza.

2011. jan. 8. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan ez a neve,én is kozmetikus vagyok.Valóban nem csak fülben az arcon is használjuk sok esetben.Arcon is nyugodtan használhatod,de előtte azért óvatosan.
2011. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kozmetikus valaszolo!

Koszonom a segitseget!

Kerdezhetek toled?

Mire figyeljek?

En ugy gondoltam, hogy letisztitom az arcom elotte, majd van egy un. szauna maszkom, ami felpuhitja a bort, meg a miteszereket is (gozolni sohasincs idom, mert 2 pici gyermekem van) es utana hasznalnam ezt nyomot. Utana polusosszehuzo tonik es a normal arckremem. Ez igy jo?

Nah meg persze hasznalat elott es utan alkohollal letisztitom a nyomot.

2011. jan. 8. 17:11
 9/10 anonim válasza:

nekem is van ilyenem.müllerbe vettem 1000 éve:)

előtte ilcsi fekte szappant használok hogy felpúhítsa a bőröm aztán kinyomogatom vele.

iszonyat egyszerű sokkal könnyebb mint ha nélküle nyomnám ki. nagyon hasznos, kicsit fáj de fájdalom nélkül nem is lehetne kiszedni rendesen:) csak ajánlom!

2011. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,jó így.Ha írsz emailt,írok még pár dolgot kiegészítésnek.Itt sajnos bármit írok az hihetetlen valamiért:).
2011. jan. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!