Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném befesteni a hajamat...

Szeretném befesteni a hajamat de nem tudom hogy ez milyen szín! (? )

Figyelt kérdés

itt a link [link]

Szóval szeretném ilyen vöröses-barnára befesteni a hajamat.De nem szeretném hogy véletlenül csak barna vagy csak vörös sikerüljön belöle :S Nekem pont ilyen szín kéne.Szerintetek van ilyen színű hajfesték(ha igen akkor melyik?)vagy a fodrásznak hogy mondjam el hogy milyen színű ez?:)

Köszi a válaszokat előre is! :)


2011. jan. 7. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem nézz körül itt:


[link]


:)

2011. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Hát még nem láttam ilyen színű hajfestéket.Már néztem ezt az oldalt is de még nem találtam ilyet.
2011. jan. 7. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fodrászhoz mész, akkor szerintem vidd el a képet és ő majd tudni fogja úgyis.
2011. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább én szeretném festeni magamnak mert fodrászhoz nem szeretnék olyan gyakran járni.
2011. jan. 7. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd el ezt a képet a fodrásznak és mond hogy ilyet szeretnél. Ő meg tudja mondani h tud-e ilyet csinálni, vagy lehet azt mondja most nincs ilyen festéke,de gyere vissza ekkor vagy akkor és addigra szerez.
2011. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem láttatok még ilyen színű hajfestéket a boltban?
2011. jan. 9. 15:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Én árufeltöltőként dolgozom tescoban, múltkor hajfestékeket pakoltam, konkrétan ilyenre nem emlékszem, de attól lehet h van. Viszont a fodrászom mondta hogy legtöbbször nem lesz olyan mint a dobozon lévő képen. Nagyon pontosan be kell tartani a feltüntetett időt, ha kicsit később vagy hamarabb mosod le már más árnyalat lesz. Meg van amit úgy kever ki a fodrász, szal lehet h ha te ilyet nem is kapsz készen ő attól még tud keverni.

Egyébként nem bántásból, de nekem ez a hajszín vhogy nem tetszik. Olyan kopottas benyomásom van ahogy ránézek. Persze lehet hogy ha az arcod más mint a képen a csajszié akkor jobban áll.

2011. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tudom hogy nem lesz olyan :(...Fodrászkellékesnél nem lehet venni?Vagy festéket kevertetni?
2011. jan. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!