Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusoktól szeretnék...

Kozmetikusoktól szeretnék tanácsot kérni vagy attól, aki már szőkítette a karján a szőrt. (? )

Figyelt kérdés
Szóval itt olvastam,h egy lány azt írta,h ő mielőtt bekeni a szőkítővel a karját előtte egy vékony rétegben vazelint visz fel alá.Talán azért(gondolom...),h ne sérülhessen a bőrfelület.Szeretnék az epilálásról áttérni a szőkítésre,régebben szőkítettem,csak egyszer nem jól keverhettem az arányokat és hólyagocskák lettek a karomon,szval eléggé félek tőle.Köszi, előre is...
2011. jan. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
többek közt én javaslom ezt mindenkinek:) bekened vékonyan, a szőkítőt pedig tejföl sűrűségűre kevered. kb 15 percig hagyod rajta, majd kitapasztalod. közben nézegesd fülpiszkálóval, hogy kiszívta-e.
2011. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi.:) és a vazelinre azért van szükség,mert így kíméletesebb a szőkítés,úgy értem,így kevésbé sérülhet a bőr?
2011. jan. 9. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
a bőrödet védi a maródástól. a szőrödet pedig majdnem "átlátszóra" ki lehet így szívni. nyilván függ, hogy mennyire vastag, milyen sötét stb.
2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fhúú de jó,köszönöm szépen a tanácsot.:)
2011. jan. 9. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!