Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör lesz a hajam, ha...

Göndör lesz a hajam, ha befonom vizesen és lefújom hajlakkal?

Figyelt kérdés

Szép hullámos/göndör lesz holnapra?

vagy ne fújjam be lakkal,csak miután reggel kibontom a hajam?hogy lenne jobb?


2011. jan. 9. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig fonva van a hajam(így hordom hétköznapokon)

és ha kiengedem(mosáskor)akkor mindig nagyon göndör.

Nekem mondjuk apro fonataim vannak,de szerintem ha nagy lenne a fnás akkor is valamelyest göndör lenne.

2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hullámos lesz.

vizesen ne fújj rá hajlakkot, majd csak szárazon.

2011. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig be van fonva a hajam,miutan megmoson. De en ugy csinalom, hogy mielott befonom(illetve befonatom) picit megszaritom, mert ha ugy vizesen fonatom be, akkor soha nem szarad meg rendesen illetve hamar kimegy belole a gondorseg. Enis szoktam ra egy kis hajlakkot tenni, mert akkor sokkal szebb...

Jah es miutan kibomtom reggel, akkor is teszek ra hajlakkot illetve ahol picit laposabb (mert volt mar erre is pelda) ott picit feltupirozom...

2011. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig így hordom a hajam. Ma mostam hajat és enyhén nedves hajra fújtam rá a hajlakkot. (A lakkom azt írja, hogy fújhatom törölközőszáraz hajra is.) Mikor kibontom a hajam mindig annyira szép hullámos :)
2011. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

törölközö száraz hajadra ha van habod azt tegyél rá majd fond be és igy akár rá is szárithatsz hajszáritoval hogy gyorsabban száradjon és ne fázzon meg a fejböröd....aztán reggel amikor kibontod akkor fujd be lakkal hogy tartosabb legyen benne a hullám!

sok sikert...egy fodrász

2011. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és te aki vizesen fújod be, reggel kifésülöd?
2011. jan. 9. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
kine fésüld!!!!!!! csak az ujjaiddal kicsit turd meg.....ha megfésülöd kb ugyfogsz kinézni mint aki belenyult a konnektorba....kiszeded a hullámokat és egy nagy fészekhatás lesz a fejeden!!!
2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem fésülöm ki, mert akkor úgy néznék ki, mint egy oroszlán. Ez úgy szép, ha nincs kifésülve. Az ujjaimmal beletúrok és ennyi :)
2011. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vizesen még akkor se lakkozd lehetőleg, ha rá van írva, hogy lehet, nem igazán jó a hajnak elvileg. És elég ha egy kicsit nedves a hajad, mikor befonod, főleg így télen, mert tényleg csak a bőrödnek teszel rosszat egyébként, szóval legalább a tövét szárítsd meg, a végét meg félig. Amúgyis, ha szorosan fonod, akkor lapos lesz a töve, ha meg lazán, akkor tuti elaludnád valahol, úgyhogy alapvetően lődd be!

És nem göndör, csak hullámos, nem ugyanaz. :D

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!