Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a szeplok ellen?...

Mit tegyek a szeplok ellen? Telen nem vagyok szeplos, de viszont nyaron nap hatasara vagy szolarium hatasara kiszeplosodok (csak az arcom). Van valami krem a szeplok ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaroak lehetnek ezek a kicsi szeplok.Hiaba feher a borom de tobb napozas utan szepen lebarnulok es nem egek le konnyen!De megis mit tehetek ezek az ocsmany szeplok ellen ?
2009. jan. 30. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon bírom a szeplőket, kár, hogy nekem nincsenek:)

Ez természetes reakciója a bőrödnek a sugarakra. Azt viszont nem tudom, mit lehet ellene tenni... ne menj napra, ne szolizz. (egyébként hidd el, a szeplők nagyon helyesek)

2009. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Használj még nyár előtt önbarnítót az arcodra, így kevésbé lesznek feltűnőek a szeplőid, vagy használj sötétebb árnyalatú alapozót. Lehet kapni gyógyszertárban olyan készítményeket, amelyek a szeplőket/ májfoltokat halványítják. Sajnos nem emlékszem, hogy mi annak a neve amit én használtam, de kb 700-800 Ft-os termék. Ha gyógyszertárban rákérdezel tudni fogják. A lényeg, hogy reggel, este be kell vele kenned vékonyan az arcod, és utána 1 órán át nem szabad erős fényre ki menned.( A hajadhoz ne érjen hozzá, mert elszínteleníti. )Nekem bevált annak idején. A lényeg, hogy időben kezd el használni (még a éli hónapok végén).

2009. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszokat! Hat lehet amugy jopofiknak tartja nehany ember a szeploket de mikor mar nekik is kijonne megvaltozna a velemenyuk. Az elottem valasozlonak nagyon kosoznom felkeresem valamelyik patikat es kerek valamilyen ilyen keszitmenyt.Mert en is olvastam ilyenrol,meg hogy a citrom is halvanyitja de az nekem csipte a borom.Koszike a segitseged
2009. jan. 30. 17:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Amugy az meg nem megoldas hogy ne menjek napra meg ne szolizzak! Igenis szeretek nyaron tengerpat melett csoki barnara barnulni es tleen is jo neha szolit fellatogatni;)
2009. jan. 30. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Este elalvás előtt beugrott! Annak a gyógyszertári cuccnak a neve: Ephelis zselé.

Ez elhalványítja a májfoltokat és a szeplőket is. :)

2009. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nah most nagyon sokat segitettel:d.. koszike es bizti fogok venni remelem itt nalunk Romaniaba is kaphato... anyumnak is jo lesz mert neki meg a naptol ilyen malyfolt szeru az arca kicsit nah de veszek es hasznalni fogjuk..:p ugyis soakt megyek magyarba majd beugrok 1 patikaba.. ugye kb 1000 1500 Ft :P?
2009. febr. 1. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem 1200Ft! :) Sok sikert! ;)
2009. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

koszike:D

de csak a szeplokre kell tegyek ebbol a zselebol ? es akkor mielott kimegyek a napra? a zseletol meg lebarnul az arcom ?

2009. febr. 7. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem elolvasod még és nem reagálok későn: Mindenhova, vékony rétegben kend fel, ahol vannak szeplőid és utána 1, másfél órán át ne menj erős napfényre, mert bebarnul a krém és nem használ. Ugyanígy reggel és este! :) Sok sikert!

2009. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszike szepen >:D<:*:*:* pusz
2009. febr. 16. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!