Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit rontok el, hogy még...

Mit rontok el, hogy még mindig pattanásos vagyok? Valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Mindennap letisztítom az arcomat. ( Garnier Pure 3 in 1-ben az a szemcsés arclemosó, és a garnieres tonik )

Vagy ez lenne a baj, hogy mindennap este letisztítom az arcomat tonikkal is ?


Egészségtelenül nem étkezem. Szoktam gyümölcsöt, zöldséget enni. Csokit már nagyon rég nem ettem. Chipset is kerülöm inkább. Mekis kajákat sem eszek.

Úgyhogy aránylag helyesen étkezem.


De mindig , ha elmúlnak a pattanásaim újabb- és újabb pattik jönnek ki. 19 éves vagyok.

Szoliba nem járok, elég fehér a bőröm így is.

Alapozót életemben nem használtam, csak szemceruzát szoktam.


Egyébként nincsen túl sok pattanásom, de az a pár db is zavar, hogy mindig kijönnek újak mikor elmúlna teljesen.


Mit tehetnénk, hogy ezt megállítsam?


Valaki tudna segíteni??


) Bocsi, hogy hosszú lett ).


2011. jan. 10. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kozmetikushoz, ő majd kitisztítja az arcod és ad rá megfelelő krémeket. A bőrödet meg hidratáld, mert ki fog száradni.
2011. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Elég zsíros a bőröm, szóval nem hiszem, hogy kiszáradna:D

De annyira nem pattanásos, hogy kozmetikushoz elmenjek vele. Gondoltam rá, de nem tudom. ismerek olyat, akinek még rosszabb lett a kozmetikustól.

2011. jan. 10. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Törj össze 2 szem Aspirint, tegyél hozzá egy csepp vizet, és mézet, hogy kenhető állagú legyen. Ezt kend fel a pattanásokra, és hagyd, hogy rászáradjon. Kb 20-25 perc múlva hideg vízzel mosd le.
2011. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó receptje nagyon bejött!!!
2011. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsíros bőr nem egyenlő a hidratálttal! Attól hogy nagyon zsíros a bőröd, még nem hidratált, és ugyanúgy kell kenni krémmel. Csak ne zsíros krémmel, hanem úgynevezett gél krémmel kend, az hamar felszívódik és zsíros bőrre jó. Az avonnak most van nyugtató, uborkás gélkréme, bevezető ára 500Ft, én olyat vettem és nagyon jó! Nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik. Igaz nekem már nem zsíros a bőröm, de anyukámnak igen, és ő is imádja, mert tényleg jó zsíros bőrre is!
2011. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kozmetikushoz nem csak azok járnak, akiknek pattanásos a bőrük, nem árt az arcnak egy kis extra kezelés, hidd el. Én sem vagyok pattanásos, mégis járok és sokkal szebb tőle a bőröm.
2011. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gél krém- Megjegyzem Köszi. És ilyen avonos termékeket hol lehet megvenni?


A kozmetikus mit szokott csinálni egyébként??Még nem voltam így kozmetikusnál..

2011. jan. 10. 15:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Avon katalógusból tudsz rendelni, de ha nincs ismerősöd, aki ezzel foglalkozna, akkor innen pl: [link]

A kozmetikus nekem először leradírozza asszem az arcom, utána valamit rá ken, kigőzölögteti, utána a mitesszereket kinyomkodja. Bár nekem már abból is csak kevés van. (gyógyszert szedtem rá) Aztán tesz rá pórusösszehúzót, azt lemossa, utána Vio-za (ilyen elektromos izé xD) Utána különféle pakolásokat tesz rá, attól függően, hogy kinek milyen a bőre. 3-5 félét szokott rátenni az arcomra. Persze ugye felkeni, megvárja míg megszárad/hat, az olyan 10 perc, utána lemossa. Végül egy hidratáló krémmel keni be. Kb. hónaponta járok, de a múltkor azt mondta, hogy már nem kell mennem olyan gyakran, mert tiszta az arcom. Akkor ami még jó, az agyagos pakolás, azt is szoktam csináltatni, de az külön kezelés.

2011. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg most ne használj semmilyen krémet, járj egy kozmetikushoz, és vele beszélj. Nekem pl. a boltban vehető, illetve oriflame/avon/aloe vera stb.-től rendelhető dolgok nem használtak, sőt van amelyik rontott rajta (kifejezetten a clean&clear).
2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor amint lesz időm meglátogatom majd a kozmetikust.

Addig használok valamilyen arcpakolást. Krém amúgy nincs itthon, de eddig ilyen aloe vera-s krémet használtam, az aránylag jó volt bár akkor is voltak pattanásaim.


Ha kérdezhetem még, milyen gyógyszer jó a miteszerekre??Hol lehet venni?

2011. jan. 11. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!