Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások eltűntetése 4 nap...

Pattanások eltűntetése 4 nap alatt lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy fontos esemény, amin nem akarom, hogy pattis legyen ar arcom... most úgy konkrétan 8 db van, amit valahogyan el kéne tüntetni. Van rá ötletetek? Házi gyógymódokat is lehet írni és ne írjatok lécci krémeket meg mittudoménmiket! Pl.: mit egyek vagy mit csináljak vele stb.


Előre is köszönöm!


2011. jan. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

gyümölcsöket egyél és ne csipszet meg csokit

de ezek nem 4 nap alatt hatnak, ha 4 napig csak gyümölcsöt meg zöldséget eszel attól még az aktuális pattanásaid nem fognak eltűnni

mondtad,hogy ne írjak krémet, de nekem ez jött be

kinyomod és vastagon kensz rá neogranormont

éjjelre is

2011. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosd az arcod sós vízzel naponta kétszer, az leszárítja.
2011. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia.

Itt szerintem választ találsz a kérdésedre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


Remélem segítettem :)

2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jan. 10. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
fogkrémmel! épp az van a homlokomon, mer nem ahgyott nyugodni 2 patti és nekiálltam az 5centis műkörmömmel.. rem elmúlik a körömbemélyedés...
2011. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
visine szemcsepp fáradt szemre...nagyon szépen megszünteti a pirosságot,ezt akkor is tudod alkalmazni,ha nem tűnnek el,és alapozó előtt bekened őket szemcseppel
2011. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!