Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek? Mi a véleményetek?

Szerintetek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy van egy kis bajuszom, amikor még kb 1-2 éve elkezdtem gyantázni nem volt erős csak hülye voltam és elkezdtem szedni és aztán ugye a gyantától megerősödött és akkor kicsit abbahagytam szedni kb egy egész nyárig aztán most meg újra ősszel elkezdtem de most szőrtelenítő krémmel csinálom és most megint azon vagyok hogy abbahagyom mert ha most még évekig csinálom tényleg nagyon megerősödik, és hát linkelek pár képet a szám körüli részről tudom hogy szarok lettek a képek és hogy így nem lehet megítélni stb de szerintetek van annyira súlyos hogy újra szedni kezdjem? 1-10-ig mennyire rossz?


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 11. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fényviszonyok mellett nem látni semmit. Viszont ha rendes fényben látszik, akkor szerintem gyantázd le. Van ilyen kicsi letépőcsík rossmannban, dm-ben lehet kapni, nem olyan drága. Azzal leszeded, és nem fog megerősöni.
2011. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Na haragudj, de a képeken konkrétan sz*r se látszik...

Menj, és kérdezz meg egy kozmetikust, az a biztos!

2011. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A képeken semmi bajusz nem látszik, ha Téged zavar és élőben jól látható, akkor szedesd le.
2011. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen igen tudom de amúgy ha szar fényviszonyok mellett nem látszik akkor nem lehet olyan olyan nagyon nagy a baj nem?
2011. jan. 11. 11:35
 5/11 anonim válasza:
Azt nem látom van-e bajszod, de ritka szépek az ajkaid.:)
2011. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem látszik semmi. Szemöldökcsipesszel szedd inkább, ha zavar, vagy azt a pár szálat, amit látsz, attól biztos, hogy nem erősödik (bár elvileg gyantától sem).
2011. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
valamit benéztél mert a gyantàtol pont hogy ritkul mivel a hagymàt is kitépi ellenben a szörtelenitökrémmel ami kéT fokkal jobb mint a borotva..
2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsi de nekem erősödött... a szőrtelenítő krém..annyira nem erősíti.
2011. jan. 11. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
a szőr nem erősödik elméletileg,nézz utánna,de mintha azt olvastam volna...a másik hogy rossz fényviszonyoknál az se látszik ha kilóg a szőr az orrodból,ellenben fényes nappal körberöhögnek...állj az ablak elé tükörrel fényes nappal,és ha látszik levele...
2011. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el a kozmetikushoz és kérd meg, hogy szőkítse ki. :)
2011. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!