Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejem elég nagy. A hajam...

A fejem elég nagy. A hajam nagyon rövid (áll felettig ér), és a fejemre simul (totálgáz. ), most növesztem, de mivel tudhatnám jobb kinézetűnek a hajamat? Mivel dúsíthatnám? 13/L

Figyelt kérdés
Úgy nézek ki mint egy 80vanas éveki bubi hajú kretén!Neee!!!SEGÍTSETEK LÉCCI!Előre is köszönöm válaszaitokat!
2011. jan. 11. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
menj el fodrászhoz, és vágasd fokozatosra. nekem elég vékonyszálú a hajam, és emiatt nem néz ki dúsnak, de lépcsőzetesre levágattam és sokkal jobb a helyzet.
2011. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tépesd meg, úgy csak még kevesebb lesz. Túrj bele minden reggel egy adag zselével, borzold fel szexisre, Frufru nem ajánlatos, inkább oldalfrufru, vagy semmi frufru. :) És ne vasald, az ugye gyengíti is a hajat, és csak még jobban az arcodhoz simul!

Sok sikert!

2011. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy tépesse meg, az kicsit másabb mint a lépcsőzetes haj, de nem gond. a lépcsőzetes haj igenis dúsítja a hajat, mivel nekemis az van csak tudom.. na mindegy.
2011. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2011. jan. 12. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is kb. ilyesmi a problémám . : //

elég gázos de annyi az egész hogy vagy kivasalod és beletúrsz párszor míg jó nem lesz.. vagy fogd össze a lényeg hogy a fruflu ha lehet mindig legyen fölkötve..

nekem így bevált : D

2011. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hajtsd le a fejed, és úgy fújd át hajlakkal
2011. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mondjuk egy 5-ös fokozatú taft fekete hajlakkal. nekem ilyen van és elég jól tartja a frizurát
2011. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagy a fejed, akkor ne erőltesd a nagy sérót. Szerintem igenis inkább frufru, olxsn, smi kicsit takarja a homlokot-arcot, de nem tömött. Szóval valami lazább oldalfrufrut. A töveket kicsit megemelheted, de ne ess át a ló túloldalára, mert még inkább 80as évek leszel még nagyobb fejjel. :D
2011. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
juli te vagy az? :D
2011. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lépcsőzetesre vágatva.Nekem is az van és hasonló helyzet. Bevált :DD (nkem)
2011. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!