Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pórusösszehúzók mennyi idő...

A pórusösszehúzók mennyi idő alatt hatnak?

Figyelt kérdés
Én most 3%-os folyékony hidrogén peroxidot használok, de érdekelnek a bolti termékek is.Azt viszont nem tudom mennyi idő alatt hatnak ezek?Mennyi idő után látszik hogy javulna a bőr állapota?Órák,napok,hetek?Illetve:mikor, hányszor lehet használni? én most óvatosságból csak heti 1-2x használom, alapos arctisztítás után.Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. jan. 11. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer tojásfehérje pakolást használtam. Lemosás után már látszott az eredménye és hetekig úgy is maradt.
2011. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen az a tojásfehérje pakolás?Mik kellenek bele?:)
2011. jan. 12. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokféle recept van, én a legegyszerűbbet csináltam: 1 tojásfehérje+pár csepp citromlé. Habbá vered, felkened szemet szájat kikerülve, vársz 20-30 percet és lemosod.
2011. jan. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maradj a hidrogén-peroxidnál,gyors és hatásos.Ha bolti akkor az ecsetelőket javaslom,de vannak pakolások ilyen a teafaolajas is,de nem olyan erős.Az ecsetelők is gyorsak,a pakolások nem annyira.
2011. jan. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak, de sajnos egyik sem adott a fenti kérdésre választ.Nem tudom hogy napokra hat vagy órákra?Meg hogy jól használom-e.A pakolásokat viszont köszönöm, ki fogom próbálni!:))
2011. jan. 12. 14:38
 6/8 anonim válasza:

Nem a pórusösszehúzók teszik szebbé a bőröd, tüntetik el a pattanást.


Azok arra valók, hogy miután kinyomkodtad az arcod, összehúzzák a pólusokat így meggátolva, hogy újra kialakuljon az adott helyen a mitesszer, vagy pattanás.


Biztos jártál már úgy, hogy kinyomtál egy pattanást és kis idő múlva ismét megtelt, hiába nyomtad ki rendesen.

Ha nem húzódik teljesen össze a pólus, akkor ismét megtelik és kezdődik minden elölről.. Na a pólusösszehúzók ezt akadályozzák meg!!


Én erre a célra tiszta alkoholt használok, amit a gyógyszertárakban lehet kapni. Az arctisztítás után egyből lekenem vele magam és azonnal összehúzza a pólusokat,, nagyon jól használ. Égető fájdalmat érzek mikor lekenem vele az arcom, de pont ez a jó, lehet érezni, hogy dolgozik :)

A nyomkodásból fennmaradó sebek is sokkal gyorsabban gyógyulnak be ha ezzel kenem be,,mindezek mellet fertőtlenítő hatása is van.

2011. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Előző vagyok!


A kérdésedre válaszolva:

jól csinálod !! elég heti 2x 3x alapos arctisztítás csinálni, és rögtön utána lekeni összehúzóval. És csak arctisztítás után használd, mert ekkor van értelme.

2011. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem csak nagyon tág pórusú a bőröm, főleg az orrom környékén és emiatt hajlamos nagyon a mitesszerképződésre,eddig semmi a világon nem használt, elmúltam már 20(tehát már nem vagyok tini akiknek ez természetes) gondoltam kipróbálom.Köszi szépen a tanácsokat, egy valamit kifogásolnék:

4szer is leírtad hogy póLus , póRus helyett... ez látod sokaknak fáj!:D Amúgy köszi tényleg!:)

2011. jan. 15. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!