Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi fodrász kontra női....

Férfi fodrász kontra női. Melyik a jobb, és miért?

Figyelt kérdés
Én most készülök elmenni egy pasihoz, hogy levágja a hajam. Kíváncsi leszek. :D
2011. jan. 12. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen férfi. Az én fodrászom is pasi és nagyon vagány hajakat tud csinálni, sokkal jobban látja "férfi szemmel", hogy mi áll jó nekem. Eddig egy nő fodrászomról sem mondhattam el ezt...
2011. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Női. Viszek egy mintát, a nő megcsinálja úgy, ahogy kérem. Egy pasi meg jól elcseszi, mert úgy csinálja, ahogy akarja-.-'
2011. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

amúgy az újpesti Tescon belüli Klier szalonban dolgozik, egész véletlenül nincs róla tapasztalatotok?

(jó, tudom, hogy nincs túl sok valószínűsége, hogy bárki is ismeri őt) :P

2011. jan. 12. 17:45
 4/4 stvn válasza:
48%
női vendég olyan fodrász kezeihez üljön aki férfi. és fordítva. férfi vendégnek fodrásznő alkosson. számít az is hogy az adott fodrász csak a kereset miatt csinálja , vagy élvezettel mos, vág , szárít be hajat, s csinál fejmasszázst... ezt a vendéág is megérezheti ha nyitott rá. ha nyitott rá, s a fodrász is örömmel alkot, akkor a vendég is boldogságot fog érezni. ellenkező esetben elszürkült adok kapok,száraz üzletelés lesz az egész.
2014. márc. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!