Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a termék hővédő spray?...

Ez a termék hővédő spray? (van kép) és kinek van ilyenje? Használt? és száraz vagy vizes hajra kell tenni?

Figyelt kérdés

L'oreal studio silk&gloss hot straight termékről van szó.

Itt a kép: [link]


2011. jan. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ennek a krémes változatát használtam.Nekem ragadt tőle a hajam,és az illata förtelmes volt.De a spray-t nem próbáltam,szerintem sokkal jobb lehet,mert én útálom a kenőseket.Nem is tudom akkor minek vettem meg:D

Na mindegy azt azért tud hogy nagyon fura szaga van:)

2011. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én használtam ilyenbe hővédő krémet, az illatával nem volt bajom, de nem mondanám h védte a hajam... van egy narancssárga dobozú, van is még nekem itthon belőle-kiszaladok megnézem a nevét-subrina professional hővédő spray, kb 2000ft fodrászkellékesben, elég jól lehet utána vasalni tőle a hajad. viszont nekem már itt áll vagy fél éve, mert nem használok hővédőt és sokkal dúsabb így a hajam. ajánlom hogy inkább vegyél alle mitte serical hajbalzsamot(világoskék tégelyben van). nemrég vettem én is és tök jó. pakolásos balzsam(de lehet sima balzsamként is használni) tejproteines, az illata tejkaramella, 1000ml(1l) 890ft volt fodrászkellékesben, megéri az árát és tényleg dolgozik a hajamon. lb 10-15percig kell a vizes hajadon hagyni és a hajad miután megszárítottad sokkal dúsabb hatást kelt. bevonja a hajszálakat... ajánlom:)
2011. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!