Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyennel fessem be? Világosba...

Milyennel fessem be? Világosbarna után lehetek még szőke?

Figyelt kérdés
Sötétbarnára volt festve a hajam,de olyan mintha fekete lenne, az eredeti hajszínem világosbarna, sőtt szőkés.Tegnap voltam fodrásznál, és kérdeztem tőle, hogy mit ajánl, mert szeretnék újra szőke lenni.Leszívattam a hajam, és elég fura színe lett, olyan vöröses, szőkés, barnás, egyszóval minden féle szín van benne.Azt mondta, h 1 hét után befesthetem világosbarnával, mert addigra ez kopik belőle, és nem lesz foltos a hajam.
2009. febr. 1. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép kis fodrászod van!:SAz én fodrászom leszívta és rákent egy szőkésbarnát(amúgy ilyen az eredeti hajszínem is)!Azóta nem szívta, csak festette,és már szőke vagyok!4 hónap alatt lettem egy szívással szőke,és soha nem jöttem ki úgy tőle,hogy 8 színű undorító színű hajam van!Ja!És 3 hónapig havonta kellett visszamennem,most meg már elég 2-3 havonta!
2009. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze h lehetsz..én fekete hajat akartam egy pár éve e nagyon öregített aztán szőkére szerttem volna válltani elmentem egy (állítólag)jó fodrászhoz leszívta és semmit se segített..de nem álltam meg aztán 1 hétre rá elmentem egy télleg nagyon jó fodrászhoz és leszívadtam nagyon jó eredményt kaptam..nekem két színű lett elsőre az aljja egy kicsit fekete maradt de vágással eltűnt tehát világos barna és sötét barna volt a hajam de nem össze vissza foltos,még jól is állt aztán így tovább...feketéből teljesen szőke csak 3 hónap múlva lettem és nem száraz a hajam egyáltalán:)(mellesleg gratula a fodrászodnak:S)és szerintem is befestheted egy hét múlva..reméljük befogja és j lesz az eredmény,sok sikert!
2009. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!