Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti cikink tartjátok?...

Csajok ti cikink tartjátok? Ha egy 18 éves fiúnak elégé szörös a lába a hasa alat is szöros és a ködöke felet a mellkasig is van ször

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak, akik a szőrös pasikat szeretik, vannak, akik a meztelencsigákat. Az átlag a szőrös pasikat szereti, hogy mégse érezze úgy magát, mintha egy nővel lenne (nem az én véleményem!). Ha a vállad, hátad, nyakad nem szőrős (mert attól ált. minden nő elokádja magát, kivétel a mi kis vörös celebünk), akkor nem ciki. Én mondjuk meghalnék, ha bárhol a lakásban, lefolyóban, ágyban, akárhol szőrszálat találnék, de én vagyok a kivétel! :) Nem ciki!
2011. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én speciel utálom, ha egy pasi gyantáztatja a lábát... Olyan kisfiús lesz, amúgy sokkal férfiasabb.
2011. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem ha a csak a lába meg a mellkasa szőrös,az nem zavar,viszont szerintem nem v.mi szép látvány,ha egy pasinak a hasán pont,ahogy mondod egy a köldökétől egészen a mellkasáig van egy szőrös csík,és én azt sem kifejezetten szeretem,ha a háta szőrös v.kinek...

De ízlések és pofonok...Azért nem kell elkeseredni,biztos van akinek bejön :D 16/L

2011. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem zavar. A lába legyen csak szőrös, ahogy a karja is, a has alatti csík pedig számomra inkább izgató. A hónaljszőr sem zavar, de a háton és a vállon már nem szeretem. A mellkasszőr vagy legyen teljes (persze nem David Husselhoffos) vagy teljesen csupasz, azt nem szeretem, ha csak a mellbimbó körül van pár szőrszálacska.

21/L

2011. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

engem nem zavar. ha szeretem az illetőt akkor szőrrel együtt szeretem:D. na jó nem mondom h eleinte nem zavart a szőr, de most már egész megszerettem ;)

L*-*

2011. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony elő szokott fordulni a férfiaknál, hogy szőrösek. :D
2011. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szőrős!Ne gyantázkodjon már többet,mint én:).
2011. jan. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!