Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan fodrász Pesten, aki...

Van olyan fodrász Pesten, aki a hajamból kihozza a legtöbbet, vagyis szinte "átváltoztat", kitalálja és megvalósítja azt a divatos frizurát (színt, formát), ami jól áll nekem?

Figyelt kérdés
Olyan fodrászt keresek, aki tényleg érti a szakmáját, nem csak "kísérletezne" a derékig érő hajammal...
2009. febr. 2. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én tényleg tudod egyet! Nagyon jó fodrász és nem drága! Nekem is ő a fodrászom és látom a vendégeket akik hozzá járnák és mindig elégedettek! Én kozmetikus vagyok vele együtt dolgozom de nem azért ajánlom! Mert ha rosszat ajánlanék magamat járatnám le! Voltmár újságoknak is frizurát csinálni! Mindig kitalál valami újat,hogy feldobja a haja! Én tényleg őt ajánlanám! Ha érdekel írj és megadom a számát! Olga
2009. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
engem érdekelne a szám, de elsősorban az, hogy pesten belül hol van a fodrászat
2009. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!