Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1,5 éve nincs herpeszem. De...

Titi92 kérdése:

1,5 éve nincs herpeszem. De pont most, amikor bálba mennék, előjött, ráadásul sebes formában, tehát elég csúnya:S Házilag milyen módon lehetne ezt minnél hamarabb eltüntetni? Mivel tudom lekenni, hogy ne legyen ennyire csúnya?

Figyelt kérdés
Eddig fogkrémet, átlátszó "sweden" krémet használtam, ami állítólag mindenre jó, de egyre rosszabb.
2011. jan. 17. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Körömvirágolaj, vagy körömvirág krém. A fogkrém erősen szárít, persze,hogy nem javul.
2011. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A körömvirág krémen kívül más egyéb?

Vagy csak az a leghatásosabb?

2011. jan. 17. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél teafaolajat, nekem nagyon sokat segített. Ha nem is múlik el, nem lesz hólyagos, vagy rosszabb.
2011. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oriflame-s teafaolaj az van ittthon, azzal mondjuk még nem is próbáltam, mivel csak arcra szoktam használni a pattanások ellen.
2011. jan. 17. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát barátom a teafaolaj a lehető legrosszabb. Antiszeptikus, extra szárító anyag..rosszabb, mint a fogkrém.Valami gyulladásgátló, de hámépítő kenőcsöt próbálj meg. Neogranormon is szóba jöhet, tetran.De már vannak gyógynövényes kencék herpeszre, én az abc-ben láttam ilyet.
2011. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nah eltelt egy nap (éjszaka) ugy h nem kentem le semmivel és már normálisabban néz ki, valamivel kisebb is nála.
2011. jan. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!