Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogok menni kozmetikushoz és...

Fogok menni kozmetikushoz és a miteszereket és a pattanásokat fogják "leszedni" és az fáj?

Figyelt kérdés
Azt hallotta, hogy kifogják gőzölni az arcomat meg ilyesnmi őszintén félektőle ,ezek fájnak ?
2011. jan. 17. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes érzés,amikor nyomkodják az arcod,de ki lehet bírni:D
2011. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hogy érted fáj vagy mi ?

Valamihez tudod hasonlítani ?

2011. jan. 17. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pl nem fáj olyan hú de nagyon:) Esetleg ha volt már szőrtüsződ, és ki akartad nyomi, ahhoz kb hasonlít, csak szerintem a gőzölés miatt kevésbé fáj. De amúgy attól függ, h milyen a bőröd állapota. Ha sok a begyulladt kis "aranyfalat" akkor kellemetlen lesz, de kibírható, nyugi :) Megéri :)) Csak utána 2-3 napig még látszani fog az arcodon, hogy most voltál.
2011. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18:26-os vagyok, és egy másik 87%os mielőtt félreértés lenne:D
2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

attól függ mennyire pattanásos az arcod, mennyire puhul fel a bőröd, nekem nagyon sok pattanásom volt és nagyon is fájt

17/L

2011. jan. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 12 évesen voltam kozmetikusnál életemben először...

kigőzölték tettek rá minden féle kenceficét aztán pedig kinyomkodta...rettenetesen fájt ... volt amit tűvel nyomott ki...nem is inkább pattanásom volt sok hanem mitesszerem...

1-2 napig még látszani fog és piros lesz az arcod egy kicsit...de semmi több...

És hát a legjobb gondolat ami végig az eszemben volt a mai napig emlékszem rá "A szépségért meg kell szenvedni"

:):)


16/L

2011. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem túl kellemes, de nem is olyan vészes. A gőzölés csak azért nem jó, mert nem nagyon lehet a gőzben levegőt kapni. A nyomkodásnál meg a bőrödtől függ. Nekem zsírosabb a bőröm, könnyebben ki lehet nyomkodni, de mikor a barátnőmmel voltunk a kozmetikusnál, neki tűvel szedte ki a mitesszereket, mert száraz a bőre és nem tudta kinyomkodni. Ő jobban megszenvedett vele, sok helyen vérzett az arca utána. Szóval egyén meg kozmetikusfüggő... De ne félj, belehalni nem fogsz, annyira nem rossz, mint egy bajuszgyanta. :D
2011. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsóval vitatkoznék.:D én a nyomkodást nem bírom, viszont a gyantát bármikor, bárhol elviselem...
2011. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia en is jarok de nem faj csak az fog fajni amikor a miteszerek a szad kozeleben van vagy az orrod toveben vagy a szem alatt . De ki lehet birni mint ahogy nekem momndzak az oviban ' a szepsegert meg kell szenvedni '
2014. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!