Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvilágosítás citrommal?

Hajvilágosítás citrommal?

Figyelt kérdés
Hallottam róla hogy vodkával és cirommal ki lehet szőkíteni a hajat. Elég hülye kérdésnek tűnhet,de: Ez is ugyanúgy lenő mint a festék,vagy egyenletesen sötétedik vissza?
2011. jan. 18. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit kiszívja a színét, de ne gondolj nagy változásra! Úgy mint mikor a nap kiszívja! Annyi! Kamillafőzet is szőkít!
2011. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem világosít annyira, mint a festék, ne gondolj nagy színhatárra, mint a lenövéseknél szokott látszani. Kicsit aranylóbb fénye lesz a hajnak, de a hatása pár nap alatt elmúlik, már akár a zsírosodással, és igen, egyenletesen visszasötétedik. Amellett pedig a citrom rendesen szárítja ahajat, úgyhogy esélyes, hogy szállni fog szárítás után :)

A kamilla azért hatásosabb, lehet kamillás sampont is kapni.

2011. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:) már csak azért is mert az egyik kérdésben olvastam hogy vodkával és citrommal kente be a haját,és barnából szőke lett. Gondoltam,lehet hogy én is kipróbálom,de félek attól,hogy lenövéses lesz,és vagy egyfolytában csinálom,vagy elviselem,hogy lenő teljesen.
2011. jan. 18. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a vokát még nem hallottam erre. Lenövéses akkor lehet a haj, ha vagy kiszívja a szer, amivel kezeled, vagy befesti. A citrom kiszívja, de nem úgy, mint a hidrogén, hanem természetes úton, és egyenletesen. A vodkáról nem tudok nyilatkozni, szerintem ez csak valami urban legend. A vodkát én inkább innám :D
2011. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jogos. :D
2011. jan. 18. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

igen...régebben én is használtam(nyáron) de csak azért mert nagyoon zsíros volt (még most is zsíros)

de észrevettem h szőkébb lett a hajam.xD

2011. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!