Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Masszőr vagyok, át kéne...

Masszőr vagyok, át kéne siklanom rajta, de nem megy. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy vendégem, akinek a háta iszonyatosan szőrös. Nem az a tipikus férfi hát, hogy kicsit itt-ott, hanem nyaktól derékig, sűrű, hosszú szőr borítja. Amikor masszírozom a hátát, az ujjaim között maradnak a szálak. Jóformán dolgozni sem lehet rajta, mert összecsomózom neki, ahogy dörzsölöm. Nem vagyok kényes, mindent elviselek, de miután nálam van, elkap a sírógörcs, és fél napig lelki beteg vagyok. Nem akarok vel bunkó sem lenni, de nem bírom tovább.
2011. jan. 18. 18:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Húzd a szőrét masszírozáskor! Vagy nem fog hozzád többet járni, vagy leesik neki, hogy már lemásztunk a fáról...
2011. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Sírógörcs??? Meg fél napig lelkibeteg vagy???


1: felülvizsgálod az érzéseidet, azokat oldod meg, és továbbra is fogadod a vendéget.

2: lemondod az időpontokat, megunja, és keres másik masszőrt.

3: megmondod, hogy nem tudod beilleszteni az idődbe, és kedvesen ajánlasz neki egy kollégát.

2011. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Finoman le kéne építeni, ne nagyon legyen neki időpontod. Ha meg nem akarod, akkor valahogy meg kell neki mondanod, hogy így nem tudod rendesen masszírozni. Igaza van az előttem szólónak is, ha nem veszi a lapot tépkedd meg egy kicsit!
2011. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én is lemondaná, azzal hogy be vagyok táblázva. és ajánlanék neki valaki mást.
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%

Mi már lemásztunk a fáról, de az első válaszolónak nem sikerült.

Szerintem tudja, hogy szőrös a háta, ő így elfogadta, és nem hiszem, hogy egy hisztis masszőrlány kedvéért fogja gyantáztatni, ha a párjának is megfelel, főleg nem.


Még jó, hogy nem a lábát masszírozza, azt is gyantáztatni kéne a kedvéért?


Bogaram, ő csak egy masszőr. Semmi köze hozzá, ki hogy viseli a szőrzetét, vagy hogy nem. Nincs beleszólása.


Le kell mondani, és kész, nem olyan nehéz ám másik masszőrt találni, mint másik fix fizető kuncsaftot..

2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Megtépnétek a fizető vendéget???

Normálisak vagytok??


Otthon meg majd igyekezzen beadni a feleségének, hogy egy masszőrlányka miatt borotválja le.


Egyébként milyen görcsöt kapna a kényeske, ha a háta full borostás lenne legközelebb, és szúrna?

:DDD

2011. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Nos nekem is van egy masszőri képesítésem és igen, szoktam is masszírozni. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki full szőrös, én is összecsomózom neki, de több krémet használok, úgy jobban csúszik, nem lehet belehalni. annyi, hogy a szőr miatt masszázs után nagyon bizsereg az ujjbegyem, de 10 perc múlva az is elmúlik. Egyébként nem bántani akarlak, de egy masszőr emberi testtel dolgozik, ami nem mindig lehet esztétikus a masszőr számára, de hülyén hangzik, de masszázs közben nem nézegetni kell, hanem csinálni. Nekem is van, aki nem tetszik, de nem érdekel, nekem ez meló, megcsinálom, ő is megkapja a masszázst, én a pénzt, mosolygunk és mindenki jól jár. Ő is, én is.
2011. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akinek nem sikerült felfogni a kérdést, azt nagyon sajnálom. Ezzel kezdtem: "masszőr vagyok, át kéne siklanom rajta, de nem megy..." Ennek fényében tehát: tisztában vagyok azzal, hogy mit vállaltam, mikor masszőrnek tanultam. Tudom, h egyik ember sem tökéletes, nem szólhatok bele senki életébe. De annyira toleráns sem lehetek, hogy mindenfélét elviseljek csak a pénz kedvéért. Többet ér a jó közérzetem ennél. Ennyi erővel simán engedhetném azokat a vendégeket is, akik a masszázs közben masztizni szeretnének... végülis az életébe nem szólhatok bele, a masszázst megkapja, a pénzt megkapom, mosolygunk egymásra és minden ok! Lehet, hogy a kedves kollega bírja, én nem. Nem vagyunk egyformák! Elviselem, mikor izzadság szaga van, mikor érzem a meg nem mosott punci/pütyi szagot, mikor fürdés után is fekete lesz tőle a fehér lepedőm, és azt is, hogy büdös a lába. De ezt az egyet nem! Ilyen vendég nem sok van, hozzám pedig egyébként sokan járnak... Köszönöm az értelmesebbek gyors válaszát! :)
2011. jan. 18. 20:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Én sem engedem, hogy masztizzanak :)
2011. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, én sem...nem lehet mindent csak a pénzért csinálni. :) Elveszíti a varázsát! Szerencsére nem ebből kell megélnem.
2011. jan. 18. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!