Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan oldhatnám meg a hajfest...

Hogyan oldhatnám meg a hajfesték gondot?

Figyelt kérdés
Alapszínem a szőke, sötétbarnára festem. Hajam szinte semmi, régen edzésről leizzadva jártam haza, kihullott az összes.:S Ha szeretnék megint szőke lenni, hogyan lehetne megoldani? Nem szeretnék, csak akkor nem kéne festeni, és hátha nem lenne ilyen rossz.. Bolti tartós festékkel van festve, Garnier természetes barna. Tudom, egy megoldásnak ott a leszívás, de azzal az egy alkalommal is mégjobban tönkretenném, vagy mondták még, hogy hagyjam kikopni, de addigra lenő, és iszonyat igénytelen.. Mennyi idő lenne amíg kikopik? Az megoldás, ha közben a tövét színezővel festem csak, ami pár hét után kikopik? Most utoljára világosabbal festettem, hogy hátha egyre világosabbal elérem a sajátomat, de így meg olyan a világos ráfestve, mintha le lenne nőve a hajam, és az alapszín barna lenne.. Ötletek?:/
2011. jan. 18. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
El kell menni egy jó fodrászhoz aki bizony le fogja szivatni a barna festéket és a te eredeti szőke hajad szinét visszafesti ( csak ehhez meg kell találni a megfelelő embert), csak ekkor nem tűnne igénytelennek a lenövő hajfesték mivel az megegyezne a hajad szinével.
2011. jan. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak mindenkitől azt hallom, hogyha elronták, akkor letörik két centisre az egész.. Nem akarok megkopaszodni:|
2011. jan. 18. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp jó fodrászt kell keresned, akit ismerős ajánl. Máshogy nem tudsz normálisan visszaszőkülni sajna..
2011. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két fodrászhoz "járunk", eddig csak vágás volt, anyánál is, nálam is.. Nem tudom, nem tudok így bízni idegenekben..
2011. jan. 18. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Na figyu, a barna hajfesték úgy kifakul szőkésre hogy csak na.Emiatt ne aggódj.Frissen festve nagyon sötét.De gyorsan kifakul ám,velem is így volt.

Amúgy tönkre ment a hajam a hajfestéstől,most növesztem le,már fél éve.

2011. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, hogy növesztem, növesztem, de már annyira lenőtt, és semmit nem fakult..:S vagyis fakult, de nem jelentős.. Arra gondoltam, hogy tényleg hagyom kifakulni, a tövét meg festem esetleg színezővel, ami pár mosás után kijön, és akkor nem látszik a lenövés, és kophat is szépen.. Jó ötlet, vagy hanyagoljam?:S
2011. jan. 20. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!